دورهمی رونمایی از بازی Crossfire – همکاری ایسوس و آریو گیم

دورهمی رونمایی از بازی Crossfire – همکاری ایسوس و آریو گیم


در عصر پنجشنبه گذشته، در تهران ایسوس حامی گیمینگ در ایران و آریو پلتفرم محبوب بازی های آنلاین، پرمخاطب ترین بازی آنلاین سبک شوتینگ در جهان را در حضور گیمرها، استریمرها و اصحاب رسانه به طور رسمی رونمایی کردند. در ادامه مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

آریو گیم

کراس‌فایر کلاسیک نسخه جدیدی از بازی کراس‌فایر(که اولین بار سال 2007 میلادی منتشر شد) است که به زبان فارسی بومی‌سازی شده، گرافیک آن ارتقا یافته که همراه با مدهای جدیدی همچون بتل‌رویال از طریق پلتفرم آریو منتشر خواهد شد. علاوه بر این مدهای نام‌آشنای بازی‌های اکشن اول شخص آنلاین نیز پای ثابت این بازی خواهند بود.

در این مراسم و در معرفی بازی، عرفان میرکمالی(مدیر تیم بازاریابی آریو) با اشاره به مشکلات ناشی از اینترنت که همواره گریبان‌گیر بازیکنان ایرانی بوده است، به این نکته اشاره‌ کرد که کراس‌فایر کلاسیک از سرورهای ایرانی استفاده می‌کند و بازیکنان می‌توانند با کمترین پینگ ممکن این بازی را تجربه کنند. از سوی دیگر سجاد مهدی‌خانی(مسئول روابط عمومی آریو) نیز با اشاره به نگرانی همیشگی بازیکنان نسبت به Pay to Win بازی‌های مشابه، اعلام کرد که سیستم پرداخت این بازی تنها صرف خرید Skin برای سلاح‌های آن خواهد شد.

طبق آمارهای معتبر، بازی Crossfire، با داشتن 40 میلیون کاربر فعال در جهان، عنوان محبوبترین بازی شوتینگ جهان را یدک می کشد و این بازی به صورت ترجمه شده به فارسی با سرورهای قدرتمند داخلی در کشور هم اکنون در دسترس است.

آریو گیم

در این دورهمی پرشور، به صورت نمادین بازی در مد های مختلف از جمله Battel Royal توسط حاضرین تست شد. از ویژگی های بازی Crossfire، رایگان بودن، سبک بازی چند نفره (مولتی پلیر)، سرورهای اختصاصی در داخل ایران و پینگ بسیار پایین برای کاربران ایرانی، نصب آسان از طریق کلاینت آریو و بروزرسانی سریع و ساده توسط آریو برشمرد.

با توجه به شرایط کنونی کشور و گرانی قطعات سخت افزار، شاید خرید سیستم گیمینگ در حال حاضر داشتن یک سیستم برای بازی شاید در توان همه نباشد، اما ایسوس و Crossfire تا حدودی توانسته اند مشکل را حل کنند. بازی Crossfire با توجه به گرافیک و جزئیات فراوانش، بسیار سبک بوده و بهینه بودن آن نیز یکی از موارد شایان ذکر است. در کنار آن، ایسوس نیز با همکاری یکی از معتبرترین فروشگاه های اینترنتی کشور یعنی شهر فافا، سیستم هایی از پیش بسته شده با نام “کیس های گیمینگ ECO” در اختیار گیمرهایی با بودجه بسیار محدود آماده کرده است.

  آریو گیم  

در این دورهمی، تمامی سیستم های مورد استفاده نیز از سیستم های از پیش اسمبل شده “Eco Gaming” بود که کاربران می توانند بازی های سبک و بهینه را به صورت مناسب بازی کنند. علاوه بر اجرای بازی های اینچنینی، در این سیستم ها سعی شده از قطعاتی استفاده شود که در صورت تمایل کاربر، ارتقای آن با قطعات رده بالاتر وجود نیز وجود داشته باشد.

این رویداد علاوه بر رونمایی از بازی Crossfire، شروع همکاری ایسوس و آریو بود که به زودی اخبار متنوع بیشتری در زمینه گیمینگ ایسوس خواهید شنید.

سلب مسئولیت

/ سایت سخت افزار به عنوان یک رسانه فارسی زبان می کوشد تا جدیدترین اخبار حوزه های مختلف فناوری اطلاعات را به زبان فارسی در اختیار کاربران قرار دهد. تبلیغات نمایش داده شده از سوی شرکت های مختلف به سایت سخت افزار ارائه می شوند و مجموعه سخت افزار مسئولیتی در قبال محتوای این تبلیغات و آدرس های اینترنتی معرفی شده در این تبلیغات نخواهد داشت. /

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید