دو گوشی‌ شیائومی Mi A3 و A3 Lite با پردازنده‌‌های سری 700 اسنپ‌دراگون عرضه خواهند شد

دو گوشی‌ شیائومی Mi A3 و A3 Lite با پردازنده‌‌های سری 700 اسنپ‌دراگون عرضه خواهند شد


بنا بر آخرین اخبار حوزه اسمارت‌فون و تبلت‌ها، دو گوشی کمپانی شیائومی در مدل Mi A3 و A3 Lite با پردازنده‌ اسنپ دراگون سری 700 عرضه خواهند شد. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

به گزارش از GSMarena، یکی از منابع معتبر در حوزه اخبار موبایل، کمپانی شیائومی پیشتر تصمیم گرفت تا گوشی‌های اقتصادی سری اندروید وان خود را با پردازنده‌های اسنپ دراگون سری 700 عرضه کند. حالا یک تاییدیه دیگر بر این موضوع وجود دارد که از سوی یک منبع تقریبا معتبر است.

طبق یک توئیت، گوشی‌های جدید با اسم رمز Bamboo Sprout و Cosmos Sprout معرفی می‌شوند. با توجه به اینکه گوشی‌های اقتصادی نسل پیش این کمپانی (سری A) نیز از کد Sprout برخوردار بودند.

هر سه با تراشه سری SDM7XX هستند، یک مدل با پردازنده 710 و دیگری با 712 عرضه خواهند شد.

متاسفانه اطلاعاتی که از سوی این کاربر منتشر شده با مشخصات فنی چیپست‌ها مطابقت ندارد. با این حال بهترین احتمالی که می‌توان داد این است که گوشی Mi A3 با پردازنده Snapdragon 730 یا Snapdragon 712 عرضه شود و از طرفی دیگر، A3 Lite با پردازنده ضعیفتر  (به نسبت مدل قبلی قدرت کمتری دارد) در مدل Snapdragon 710 عرضه شود. افزون بر این، شایعات حاکی از این هستند که یک گوشی دیگر تحت اسم رمز Pyxis با پردازنده‌ای از این سری عرضه خواهد شد.

منبع: GSMarena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید