راک‌استار گیمز آمار فروش GTA V و Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد

راک‌استار گیمز آمار فروش GTA V و Red Dead Redemption 2 را منتشر کرد


به تازگی شرکت راک‌استار گیمز آمار تازه‌ای از فروش دو بازی Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 را منتشر کرده است. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

راک استار گیمز آمار فروش سه ماهه آخر سال میلادی گذشته را منتشر کرده است. این آما فروش چندین میلیون دلاری مربوط به دو بازی Grand Theft Auto 5 و Red Dead Redemption 2 است. Red Dead Redemption 2 که می‌توان گفت به تازگی توسط راک استار منتشر شده، توانسته تا به فروش 24 میلیون نسخه برسد. از سوی دیگر، از عنوان بسیار محبوب GTA V تا 110 میلیون نسخه به فروش رسیده است. GTA V توانسته تا از زمان عرضه تا به حال درآمد قابل توجهی را برای شرکت کسب کند. از سوی دیگر، این عنوان به صورت پیوسته در جدول‌های پرفروش هفته در سرار دنیا دیده شده است.

پس از عرضه Red Dead Redemption 2 گمانه زنی می‌شد تا این عنوان بتواند رکورد فروش بیشتری از GTA 5 داشته باشد، اما آنچه که تا به اینجا از آمار فروش ثابت کرده، برخلاف آن است. بازی GTA V توانسته است تا نسبت به گزارش مالی قبلی راک استار گیمز بتواند 10 میلیون فروش بیشتری را داشته باشد. عنوان GTA V برای هر سه پلتفرم‌های بازی و Red Dead Redemption 2 برای اکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است.

منبع: dualshockers

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید