رفع محدودیت ویدیو‌های اینستاگرام چه زمانی انجام می‌شود؟

رفع محدودیت ویدیو‌های اینستاگرام چه زمانی انجام می‌شود؟


با توجه به اینکه اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی دارای مخاطبین بسیاری است، فضای بسیار عالی برای معرفی محصولات و خدمات کاربران به شمار می‌رود. در حال حاضر می‌توان گفت توسعه‌دهندگان این شبکه مجازی در نظر دارند محدودیت 60 ثانیه پخش ویدیو را از میان برداند، تا توانایی رقابت با دیگر برنامه‌های اینچنینی به کمترین فاصله برسد. با سخت افزار همراه باشید.

هر چند اینستاگرام در اصل برای اشتراک تصاویر به کار می‌رود اما صفحات بسیاری از کاربران با ارائه ویدیوهای تبلیغاتی در حال گردش است. با در نظر گرفتن اینکه زمان یک دقیقه برای خیلی از کاربران ایجاد محدودیت کرده است، توسعه‌دهندگان اعلام کردند، تا 20 ژوئن ماه جاری این محدودیت حذف خواهد شد، و تمامی کاربران اینستاگرام می‌توانند تا مدت زمان 60 دقیقه (یک ساعت) ویدیوهای خود را بارگذاری کنند.

اینستاگرام

 

این احتمال وجود دارد که در آینده نزدیک بخش تبلیغات در این شبکه مجازی نیز راه پیدا کند، شبیه آن چیزی که در یوتیوب مشاهده می‌شود. به نظر می‌رسد سیستم استوری در اینستاگرام نیز دست خوش تغییراتی مثبت خواهد شد. با توجه به اطلاعات محدود در اینباره، هنوز مشخص نیست که ویدیو تا مدت زمان یک ساعت بخش جداگانه‌ای برای خود اختصاص می‌دهد یا تنها محدودیت از 60 ثانیه به 60 دقیقه ارتقاء پیدا می‌کند.

دیدگاه شما در مورد رفع محدودیت ویدیو در اینستاگرام چیست؟

منبع PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید