رندر جدید از کانسپت Galaxy S10 نکته‌ای غافلگیرکننده را مشخص کرد

رندر جدید از کانسپت Galaxy S10 نکته‌ای غافلگیرکننده را مشخص کرد


این روزها شایعات و اطلاعات مختلفی در خصوص پرچمدار بعدی خانواده گلکسی اس سامسونگ در فضای اینترنت منتشر می‌شود. براساس اطلاعاتی که تا به این لحظه منتشر شده به نظر می‌رسد سامسونگ قصد دارد این بار سه مدل از گوشی هوشمند جدیدش، Galaxy S10 را سال میلادی آینده روانه بازار کند. بدون شک اس10 نسبت به مدل‌های قبلی از بهبودهای مختلفی برخوردار بوده و قابلیت‌های جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

یکی از تغییرات مهم و برجسته‌ در مدل‌های Galaxy S10 صفحه نمایش جدید سامسونگ خواهد بود که البته هنوز توسط سامسونگ تایید و یا حتی تولید نشده است. سامسونگ چند روز پیش اعلام کرده بود که قصد دارد پنل‌های صفحه نمایش جدیدی را توسعه دهد که یک حفره در بخش بالایی آن قرار دارد. این غول فناوری کره‌ای هنوز از طراحی ناچ استفاده نکرده و برای قرارگیری دوربین‌های جلو و سنسورهای مهم در بخش جلویی، از حاشیه بالایی صفحه نمایش کمک گرفته است.

Galaxy S10Galaxy S10

اما به نظر می‌رسد باید در گوشی هوشمند جدید سامسونگ انتظار یک ناچ البته به شیوه‌ای متفاوت و خلاقانه را داشته باشیم. یکی از پنل‌های صفحه نمایش جدیدی که در جریان کنفرانس توسعه دهندگان سامسونگ رونمایی شد Infinity-O نام داشت و این احتمال وجود دارد که در مدل‌های Galaxy S10 به کار گرفته شود. این پنل جدید از یک حفره در بخش بالایی و سمت چپ صفحه نمایش بهره می‌برد که دوربین جلو در آن تعبیه خواهد شد.

در رندرهای جدیدی که توسط بن گسکین منتشر شده می‌توانیم این گوشی هوشمند را با پنل‌ جدید سامسونگ مشاهده کنیم. در طراحی صورت گرفته توسط این هنرمند مکان دوربین جلو به نوعی استراتژیک انتخاب شده تا کاربر هنگام انجام بازی، با انگشت شست خود دوربین جلو را بپوشاند. بدین ترتیب محدودیت خاصی در صفحه نمایش ایجاد نمی‌شود و می‌توان مثل گذشته از آن استفاده نمود.

منبع: wccftech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید