رندر سامسونگ گلکسی ای 6 پلاس (A6+) در رنگ های آبی و طلایی منتشر شد

رندر سامسونگ گلکسی ای 6 پلاس (A6+) در رنگ های آبی و طلایی منتشر شد


در چند ساعت گذشته سه رندر از گلکسی A6+ که در درون قاب محافظ بوده‌اند منتشر شد و امروز رندر جدیدی در اینترنت انتشار یافت که به رنگ‌های طلایی و آبی این گوشی اشاره دارد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

طبق تصاویر دیروز این گوشی از دوربین دوگانه در جلو به همراه فلش بهره می‌برد و صفحه نمایش آن با نسبت 18 به 9 است ولی در تصویر امروز شاهد یک بدنه بسیار زیبای فلزی مانند محصولات سری جی 2017 شرکت سامسونگ هستیم که خطوط آنتن هم مانند سری جی به همان شکل قرار گرفته‌اند.

A6+

درگذشته دوربین دوگانه و صفحه نمایش اینفینیتی را در گلکسی اس9 پلاس دیده‌ایم، در این محصول جای بلندگو بسیار عجیب و غریب است ولی در این تصاویر مشخص شد که در بالای کلید پاور دستگاه قرار داد. این رندر جدید دو درگاه بزرگ و کوچک را در سمت چپ دستگاه نشان داده است که احتمال دارد در صورت استفاده از دو سیم کارت، رم هم در درون دستگاه قرار داشته باشد یا به طور ساده درگاه رم و سیم کارت دوم جداگانه باشد که بسیار خوشحال کننده است.

طراحی این گوشی ما را به یاد Honor 7X می‌اندازد که از بدنه تمام فلزی ساخته شده است. رنگ‌های این محصول بسیار زیبا هستند که هرکسی را به خود جذب می‌کنند.

نظر شما درمورد محصول آینده شرکت سامسونگ یعنی گلکسی A6+ چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع : Techtastic

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید