رویای خود را با کارت‌های گرافیک سری RX 5700 GAMING ام‌اس‌آی به حقیقت تبدیل کنید

رویای خود را با کارت‌های گرافیک سری RX 5700 GAMING ام‌اس‌آی به حقیقت تبدیل کنید


رؤیای آن دسته از افراد و بازی بازانی که قصد استخراج حداکثر توانایی نهفته در بطن کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 5700 ای‌ام‌دی را در سر دارند سرانجام به حقیقت پیوسته است. کارت‌های گرافیک سری GAMING کمپانی ام‌اس‌آی که بر پایه نسل دوم فناوری ساخت هفت نانومتر و معماری RDNA طراحی و توسعه یافته‌اند هم‌اکنون به بازار عرضه شده و به‌صورت عمومی در دسترس همگان قرار گرفته‌اند. غول‌های NAVI جدید و تازه‌نفس کمپانی ام‌اس‌آی که در حقیقت جایگزینی بر کارت‌های گرافیکی VEGA به شمار می‌روند قادرند تا بهترین کارایی ممکن را در اجرای بازی‌های رایانه‌ای به ارمغان آورده و به هیچ عنوان مخل سکوت و آرامش حاکم بر محیط نگردند.

رویای خود را با کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 5700 GAMING ام‌اس‌آی به حقیقت تبدیل کنید

کارت‌های گرافیک سری MSI Radeon RX 5700 GAMING

کمپانی ام‌اس‌آی مفتخر است تا بهترین کارت‌های گرافیک سری گیمینگ خود را درزمینهٔ‌هایی نظیر کارایی نهایی و مدیریت حرارت تولیدی معرفی و روانه بازار نماید. محصولات جدید و تازه‌نفس فوق از جمله اولین سخت‌افزارهایی به شمار می‌روند که به پشتیبانی از فناوری انحصاری تخصیص انرژی (Power Allocation) در ساختار خود پرداخته‌اند. تکنولوژی خلاقانه و منحصر به فرد فوق قادر است تا زمینه‌ای را فراهم آورد تا کارت گرافیک تمامی میزان انرژی مورد نیاز خود را از طریق منبع تغذیه تأمین کرده و به دریافت توان از شکاف توسعه PCIe نپردازد که نتیجه آن در افزایش پاکیزگی سیگنال‌های انرژی و جلوگیری از بروز هرگونه آسیب به مادربرد قابل مشاهده می‌باشد.

بهترین سیستم خنک‌کننده

چالش برانگیزترین قسمت طراحی و توسعه یک کارت گرافیک، فراهم آوردن بستری جهت اعطای توانایی به سخت‌افزار به‌منظور حفظ تعادل در میزان حرارت و همچنین نویز تولیدی می‌باشد. کمپانی ام‌اس‌آی به عنوان سازنده برتر در حوزه راهکارهای خنک‌سازی در مقایسه با دیگر رقبای خود نسبت به این مهم آگاهی کامل داشته و اولویت تمرکز و تلاش خود در سری محصولات GAMING را در طی سالیان گذشته حول محور آن بنا نهاده است.

فن‌های خنک‌کننده TORX FAN 3.0: تلفیق ساختار پره‌های پراکنده و سنتی جهت فراهم آوردن تهویه بهتر و کاهش چشمگیر میزان نویز تولیدی.

فناوری Zero Frozr: توقف عملکرد و جلوگیری از چرخش فن‌های سیستم خنک‌کننده در شرایط بار اندک (بیکاری سیستم) و جلوگیری از بروز اختلال در آرامش حاکم بر محیط.

رویای خود را با کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 5700 GAMING ام‌اس‌آی به حقیقت تبدیل کنید

پایه و اساس مستحکم

هیچ کارت گرافیک پریمیوم و پیشرفته‌ای بدون صفحه پشتی کامل محسوب نمی‌شود، علاوه بر آن صفحه فوق اولین مؤلفه قابل مشاهده و جاذب توجه هنگام نگاه کردن به فضای درونی کیس به شمار می‌رود. کمپانی ام‌اس‌آی در تلاش خود جهت تجهیز نمودن کارت‌های گرافیک سری GAMING با انواع و اقسام فناوری‌های مختلف و استفاده از مواد اولیه با کیفیت در طراحی و ساخت، صفحه پشتی زیبا و منحصر به فردی را در ساختار محصولات خود به کار گرفته است که نه تنها در فزونی ارزش زیبایی و جذابیت، بلکه بهبود استحکام ساختار کارت‌های گرافیک و جلوگیری از بروز مشکلاتی همچون خم‌شدگی برد مدار چاپی در هنگام حمل و نقل و نصب در درون کیس مثمرالثمر ظاهر شده است.

ماژول‌های Solid Thermals: ماژول‌های حرارتی پیاده‌سازی شده در ساختار کارت‌های گرافیک با تلفیق قدرت ساختاری و قوانین ترمو دینامیک، بهبود عملکرد سیستم کولینگ و جلوگیری از خم شدن مدار چاپی را به ارمغان آورده‌اند.

فناوری Spaced Armor: با افزایش فاصله حاضر در بین صفحه پشتی و مدار چاپی، عبور جریان هوا از فضای موجود با افزایش بیشتری همراه شده است که این موضوع به صفحه پشتی کمک می‌کند تا به اتلاف میزان حرارت بیشتری از کارت گرافیک بپردازد.

صفحه پشتی دینامیک: علاوه بر افزایش استحکام، صفحه پشتی درزمینهٔ خنک نمودن غیرفعال کارت‌های گرافیک نیز به ایفای نقش پرداخته است. با افزودن تعداد چهار تشک لاستیکی بین برد مدار چاپی و صفحه پشتی، افزایش جریان هوا و بهبود مؤلفه اتلاف حرارت با فزونی بیشتری همراه شده است.

همانند یک الماس بدرخشید

با وجود فناوری Mystic Light کمپانی ام‌اس‌آی، سیستم نورپردازی RGB قابلیت‌های پویا و دینامیک بیشتری را برای بازی بازان به ارمغان آورده است. امکان شخصی‌سازی و کنترل جلوه‌های نورپردازی از طریق نرم‌افزار کاملاً انحصاری Dragon Center مهیا می‌باشد. به لطف فناوری اشاره شده، امکان همگام‌سازی سیستم نورپردازی کارت‌های گرافیک سری GAMING با دیگر محصولات سوم شخص نیز میسر می‌باشد.

کارت‌های گرافیک سری RX 5700 GAMING کمپانی ام‌اس‌آی در چهار مدل متنوع با مشخصات فنی زیر روانه بازار شده و در دسترس همگان قرار گرفته‌اند.

رویای خود را با کارت‌های گرافیک سری Radeon RX 5700 GAMING ام‌اس‌آی به حقیقت تبدیل کنید

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید