ساخت عنوان جوکر با هنرمندی آقای جراد لتو (Jared Leto) متوقف شد!

ساخت عنوان جوکر با هنرمندی آقای جراد لتو (Jared Leto) متوقف شد!


اگر شما نیز در انتظار مشاهده آقای جراد لتو (Jared Leto) به‌عنوان فردی مستقل در یکی از فیلم‌های منتسب به کاراکتر بسیار محبوب و دوست‌داشتنی جوکر (Joker) بوده‌اید ممکن است در آینده‌ای نزدیک با خبرهای ناامیدکننده‌ای مواجه شوید، زیرا بر طبق جدیدترین گزارش منتشر شده از جانب رسانه فوربس، مراحل تولید فیلم‌های مربوطه در حال حاضر متوقف شده‌اند. خبرهای مختلفی پیرامون ساخت فیلمی به‌صورت کاملاً اختصاصی برای شخصیت جوکر با هنرمندی آقای جراد لتو پیشتر در سطح اینترنت گسترش پیدا کرده بوده‌اند، اما به نظر می‌رسد که سرانجام خوشی در انتظار آن نمی‌باشد.

جراد لتو

بر طبق گزارش رسانه فوربس، علاوه بر عنوان اختصاصی جوکر با هنرمندی آقای جراد لتو، فیلم دیگری که پیرامون موضوع دو کاراکتر جوکر و هارلی کویین در دست ساخت قرار داشت نیز بنا بر دلایلی با توقف همراه شده است. علاوه بر آن ذکر این نکته نیز ضروری است که آقای جراد لتو به‌عنوان تنها هنرمند موجود در فیلم‌های منتسب به شخصیت جوکر به ایفای نقش نپرداخته و احتمال تولید عناوین دیگر با هنرمندی افراد مختلف نیز وجود دارد.

نکته دیگری که در گزارش رسانه فوربس قابل توجه است، عدم بازگشت خانم Margot Robbie در قالب شخصیت هارلی کویین جهت بازی در ادامه فیلم Suicide Squad می‌باشد. هنوز مشخص نیست که دلیل توقف پروژه‌های اشاره شده چیست، اما امید می‌رود که دنیای DC و شخصیت‌های دوست‌داشتنی آن نیز همانند عناوین دنیای مارول موفق ظاهر شده و در جلب نظر مخاطبان تأثیرگذار باشند.

نظر شما چیست، آیا ایفای نقش دیگر هنرمندان موجود در قالب نقش شخصیت جوکر می‌تواند به تأثیرگذاری بازی افسانه‌ای آقای Heath Ledger در عنوان بتمن شوالیه تاریکی (The Dark Knight) باشد؟

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید