سامسونگ با همکاری HARMAN دو ساندبار HW-N950 و HW-N850 را تولید کرد

سامسونگ با همکاری HARMAN دو ساندبار HW-N950 و HW-N850 را تولید کرد


سامسونگ اعلام کرد با همکاری HARMAN دو ساندبار تحت برند Premium تولید کرده است، همراه سخت افزار باشید.

 

این دو ساندبار با مارک های HW-N950 و HW-N850 روانه بازار میشوند که البته روی هر دو محصول لوگوی سامسونگ و HARMAN درج شده است. همکاری این دو کمپانی قدرتمند از مارس 2017 آغاز شد که در نتیجه آن، هدفون های AKG به همراه تلفن های همراه عرضه شدند. البته تولید Soundbar را میتوان نخستین همکاری گسترده این تو کمپانی بشمار آورد. یکی از معاونان ارشد سامسونگ اعلام کرد همکاری این کمپانی با HARMAN باعث تولید محصولاتی خواهد شد که از کیفیت شایسته ای برخوردارند. محصولاتی که به لطف نمایشگرهای قدرتمند سامسونگ، تصاویر حیرت آوری را به تصویر خواهند کشید و با تکنولوژی های HARMAN صدای گوش نوازی را به گوش کاربر خواهند رساند.

فناوری های Dolby Atmos و DTS:X در این دو محصول به چشم میخورند. به موجب همین فناوری ها کاربر یک صدایی طبیعی و زنده را خواهد شنید و تصور میکند صداها اطراف وی حرکت میکنند. HW-N950 شامل یک قطعه اصلی، چهار بلندگو و دو بلندگوی بیسیم محیطی میشود و از سیستم صوتی 7.1.4 کاناله بهره مند است. اما HW-N850 یک نسخه از مدل قبلی پایین تر بوده و 5.1.2 کاناله است و تنها یک بلندگویی اصلی و یک ووفر دارد.

 

دیو راجرز از مسئولین HARMAN اعلام کرد از همکاری با سامسونگ بسیار خرسند است و باعث افتخار میباشد که Samsung برای استفاده از تجهیزات صوتی با کیفیت به سراغ HARMAN آمده است.

منبع Guru3D

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید