سامسونگ هنوز در طراحی لولا گوشی تاشدنی‌اش به قطعیت نرسیده است

سامسونگ هنوز در طراحی لولا گوشی تاشدنی‌اش به قطعیت نرسیده است


همان طور که احتمالا اطلاع دارید کمپانی سامسونگ هفته گذشته سرانجام به طور رسمی از گوشی هوشمند با قابلیت تاشدن خود رونمایی کرد. این اقدام که در جریان کنفرانس سالیانه توسعه دهندگان سامسونگ صورت گرفت در واقع یک رونمایی کامل نبود، چرا که عملا سامسونگ این گوشی هوشمند را به صورت مدل اولیه یا دمو ارائه نمود.

اما در بخش طراحی هنوز هم سوالات و ابهامات زیادی وجود دارد و به همین دلیل حدس و گمان‌های مختلفی را در خصوص ویژگی‌های این گوشی هوشمند جنجالی شاهد هستیم. در واقع براساس اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده ظاهرا سامسونگ خودش هم هنوز در برخی از قسمت‌ها به قطعیت نرسیده است.

براساس گزارشی که از یک منبع کره‌ای منتشر شده، به نظر می‌رسد سامسونگ هنوز مراحل طراحی گوشی تاشدنی‌اش را به اتمام نرسانده است. گفته‌ می‌شود یکی از تامین کنندگان سامسونگ در این زمینه 5 لولا با طراحی مختلف را برای این کمپانی ارسال کرده تا تیم طراحی بهترین گزینه را براساس زبان طراحی این گوشی هوشمند انتخاب کنند.

لولا

یکی از این لولاها از طراحی هوشمندانه‌ای برخوردار است به گونه‌ای که یک فاصله کوچک بین دو پنل قرار می‌گیرد و هنگام افتادن گوشی یا وارد آمدن ضربه، این فاصله از انتقال ضربه به پنل دیگر جلوگیری نموده و بدین ترتیب حداقل یکی از پنل‌ها سالم خواهند ماند.

لولایی دیگر به کاربر این امکان را می‌دهد تا دو صفحه نمایش را در زوایای مختلف، مشابه یک لپ‌تاپ باز کرده و از گوشی استفاده کند. به هر حال انتخاب سامسونگ هر چه که باشد بدون شک به طراحی کلی گوشی و همچنین رابط کاربری آن وابستگی مستقیم خواهد داشت.

انتظار می‌رود سامسونگ بالاخره در ماه‌های آینده تصمیم نهایی خود را برای نوع طراحی لولا این گوشی هوشمند تاشدنی گرفته و این دستگاه را در فوریه 2019 به طور رسمی معرفی کند.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید