سامسونگ گلکسی نوت 9 احتمالا در تاریخ 2 شهریور ماه عرضه شود

سامسونگ گلکسی نوت 9 احتمالا در تاریخ 2 شهریور ماه عرضه شود


چندی پیش کمپانی سامسونگ به طور رسمی زمان معرفی نسل جدید سری پرطرفدار کهکشانی‌هایش گلکسی نوت 9 را در تاریخ 9 اوت مترادف با 18 مرداد ماه اعلام کرد. این معرفی احتمالا در مراسمی پر شور و در شهر نیویورک برگزار شود. با این حال تا کنون گزارشی مبنی بر تاریخ عرضه این دستگاه به بازار منتشر نشده بود. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

به تازگی گزارشی از کره جنوبی به بیرون درز کرده که زمان عرضه این کهکشانی را 24 اوت مترادف با 2 شهریور ماه اعلام می‌کند. با توجه به این که سامسونگ گوشی‌های هوشمندش را چند هفته پس از رونمایی رسمی روانه بازار می‌کند، زمان اعلام شده در صورت صحت و در آن برهه زمانی منطقی به نظر می‌رسد.

گلکسی نوت 9

این گزارش اظهار دارد که سامسونگ زمان عرضه در کره جنوبی را به شرکای بومی خود 24 اوت اعلام کرده است و این در حالیست که پای پرچمداران این شرکت در کره جنوبی معمولا زودتر از دیگر بازارهای جهانی باز می‌شود. اگر این ادعا صحیح باشد، باید شاهد آغاز پیش فروش آن ده روز زودتر از زمان مشخص شده برای عرضه آن باشیم که چند هفته زودتر از عرضه نسل قبلی در تاریخ 15 سپتامبر است.

در حال حاضر این شرکت درباره زمان ورود گلکسی نوت 9 به بازار چیزی را تایید نکرده و انتظار می‌رود تا پس از معرفی رسمی شاهد اطلاعاتی دقیق و رسمی در این باره نباشیم.

به نظر شما عرضه زود هنگام گلکسی نوت 9 نسبت به نسل گذشته و پیش از معرفی آیفون‌های 2018 تاثیر عمده‌ای در میزان فروش آن خواهد گذاشت؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید