سامسونگ گلکسی نوت 9 در تصاویر جدیدی رویت شد

سامسونگ گلکسی نوت 9 در تصاویر جدیدی رویت شد


به تازگی تصاویر جدیدی از نسل جدید سری نوت به بیرون درز کرده که آخرین کهکشانی سامسونگ را در رنگ مشکی نشان می‌دهد. با توجه به آن که چیزی تا معرفی رسمی گلکسی نوت 9 نمانده، دیگر چنین اخباری نباید متعجب کننده باشند. در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا تصاویر جدید را مورد بررسی قرار دهیم.

گلکسی نوت 9

سه تصویر از این محصول فاش شده تا نمای ظاهری قسمت جلو و پشت دستگاه را کاملا به نمایش بگذارد. متاسفانه در یکی از این عکس‌ها شاهد شکستگی در صفحه نوت 9 هستیم که از گوشه بالا تا اواسط نمایشگر کاملا مشهود است.

در همین عکس نیز دریافت بروزرسانی جدید برای آن را می‌توانیم مشاهده می‌کنیم که احتمالا حاوی پچ امنیتی ماه آوریل ‌می‌باشد تا آن را برای عرضه آماده کند.

گلکسی نوت 9

در دو تصویر دیگر پشت دستگاه و صفحه‌نمایش آن در حالی که بخش تنظیمات را اجرا می‌کند، قابل مشاهده است. همچنین در این بخش می‌بینیم که شماره مدل آن SM-N960U ذکر شده که در مقایسه با گلکسی نوت 8 با شماره SM-N950 کاملا قابل پیشبینی بوده و انتظار آن را داشتیم. علاوه بر این‌ها نمای پنل پشتی با آنچه پیش از این به بیرون درز کرده بود کاملا مطابقت دارد و دوربین دوگانه نامتقارن آن با طراحی افقی و فلاش و حسگر ضربان قلب در کنار آن به صورت کامل مشهود است. حسگر اثر انگشت نیز در زیر دو دوربین تعبیه شده تا دسترسی به آن راحت‌تر شود.

نظر شما درباره طراحی گلکسی نوت 9 چیست؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید