سامسونگ گلکسی Home به طور رسمی رونمایی شد؛ بلندگوی هوشمند قدرت گرفته از بیکسبی

سامسونگ گلکسی Home به طور رسمی رونمایی شد؛ بلندگوی هوشمند قدرت گرفته از بیکسبی


کمپانی کره‌ای سامسونگ از بلندگوی هوشمند خود با نام گلکسی Home پرده برداشت که جزئیات و مشخصات کامل‌تر آن طی رویدادی در اوایل ماه نوامبر منتشر خواهد شد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

این بلندگو که HomePod اپل را هدف گرفته، آمده تا با برتری نسبت به آمازون Echo و گوگل Home خود را اثبات کرده و بخشی از این بازار در حال رشد را تصاحب کند. این محصول با طراحی ظاهری منحصر به فرد و خاص به دستیار صوتی بیکسبی مجهز شده و علاوه بر آن توسط AKG تنظیم و توسعه یافته تا از نظر کیفیت صدا هم رقبا را پشت سر بگذارد.

البته سامسونگ تنها به این قابلیت‌ها اکتفا نکرده و با شرکت اسپاتیفای نیز همکاری به عمل آورده تا در زمینه پخش موسیقی هم حرفی برای گفتن داشته باشد.

گلکسی Home همچنین دارای هشت میکروفون جهت کنترل از راه دور بوده که در مقابل پیشرفته‌ترین رقبا یعنی آمازون Echo با هفت میکروفون، برتری دارد. با این حال سامسونگ فناوری SoundSteer را هم جهت افزایش حجم صدا در آن تعبیه کرده تا بتوانید از فواصل دور نیز به راحتی و بدون فریاد آن را کنترل کنید.

گلکسی Home

گلکسی Home قادر به کنترل نور خانه با فرمان صوتی بوده و از لوازم خانگی هوشمند نیز پشتیبانی به عمل می‌آورد. این محصول احتمالا در رده قیمتی اپل HomePod با برچسب 350 دلار و گوگلHome Max 400 دلاری قرار گیرد و نسخه غیر هوشمند آن که تنها به عنوان بلندگوی 55W تنظیم شده توسط شرکت AKG ظاهر شده با قیمت 250 دلاری به رقابت با گوگل Home و آمازون Echo در بازه‌ی 100 دلاری خواهد پرداخت.

منبع: GSMArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید