سرانجام بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 دوباره عرضه شد

سرانجام بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 دوباره عرضه شد


به‌روزرسانی اکتبر 2018

کمپانی مایکروسافت سرانجام باگ نرم‌افزاری بحث‌برانگیز و حیاتی حذف تصادفی فایل‌های کاربران در بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 (بیلد 1809) ویندوز 10 را رفع و نتایج را در اختیار مصرف‌کنندگان خود قرار داده است. مایکروسافت اعلام کرده است که نسخه جدیدی از بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 با برخورداری از وصله‌های ویژه اکنون برای کاربران عضو انجمن Windows Insider قابل دسترس می‌باشد (پیش از عرضه نهایی آن به‌صورت عمومی). آقای John Cable، کارگردان مدیریت برنامه در این باره فرموده است:

“ما به‌صورت کامل تمامی گزارش‌های دریافتی از سمت کاربران در خصوص حذف اطلاعات را بررسی کردیم، تمامی مشکلات شناخته شده در به‌روزرسانی را شناسایی و رفع کرده و فرآیند اعتبارسنجی داخلی را به انجام رسانده‌ایم. امروز ما قدم بعدی به سمت عرضه دوباره بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 را با فراهم آوردن نسخه آپدیت شده بیلد برای انجمن Windows Insider خود برداشته و با دقت فراوانی به مطالعه نتایج، بازخوردها و داده‌های دریافت شده پیش از عرضه عمومی بیلد 1809 می‌‎پردازیم.”

همان‌طور که انتظار می‌رفت، باگ نرم‌افزاری پاک‌سازی تصادفی محتویات شخصی کاربران از گستردگی فراوانی برخوردار نبوده و تنها 1 صدم درصد رایانه‌های شخصی را تحت تأثیر قرار داده است. کمپانی مایکروسافت برای مشکل پیش آمده از کاربران خود عذرخواهی کرده و از آن‌ها خواسته است تا در جهت کسب راهنمایی بیشتر با بخش پشتیبانی مایکروسافت تماس حاصل فرمایند.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید