سرانجام لوگوی سامسونگ گلکسی واچ مشاهده شد؛ خط خوردن نام گیر اس4 برای نسل آینده

سرانجام لوگوی سامسونگ گلکسی واچ مشاهده شد؛ خط خوردن نام گیر اس4 برای نسل آینده


سامسونگ در ماه مه نام‌های تجاری گلکسی واچ و گلکسی فیت را برای نسل بعدی محصولات پوشیدنی خود برگزید و این در حالی بود که طی پنج سال گذشته از برند گیر استفاده کرده بود. حال تصویری از لوگوی گلکسی واچ به عنوان نشانی از این تغییر در کره جنوبی منتشر شده است. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

همان طور که انتظار می‌رفت تغییر نام قطعی شده و صحت این تصویر را فونت اختصاصی سامسونگ تضمین می‌کند. با آنکه این تصویر تنها حاوی نام بوده و بخشی از محصول نهایی را به نمایش نمی‌گذارد، اما طبق گزارشات پیشین باید تمامی اطلاعات به بیرون درز کرده از گیر اس4 با این دستگاه مشترک باشد. به طوری که گلکسی واچ با طراحی جدید عرضه شده احتمالا به باتری بزرگتر با عمر بیشتر و پردازنده‌ای کارآمد تر همراه باشد.

گلکسی واچ

با آن که زمزه‌هایی مبنی بر تغییر سیستم عامل گلکسی گیر به گوش می‌رسد اما کنار گذاشتن تایزن و توسعه این سیستم عامل اختصاصی با دیگر محصولات این شرکت کمی عجیب به نظر می‌‎رسد. با این حال شانس آن غیر ممکن نبوده و تا زمان معرفی امکان پذیر است.

انتظار می‌رود که سامسونگ این نسل از محصولات پوشیدنی‌اش را طبق سنت گذشته در هر دو نسخه اسپورت و کلاسیک ارائه کند و نسخه کلاسیک دارای دو سایز باشد. علاوه بر این گلکسی واچ جدید در سه رنگ مشکی، طلایی و نقره‌ای در دسترس خواهد بود.

به نظر شما این تغییر نام نوید محصولی انقلابی را می‌دهد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید