سرانجام چالش خطرناک Bird Box به به‌روزرسانی قوانین یوتوب منتهی شد!

سرانجام چالش خطرناک Bird Box به به‌روزرسانی قوانین یوتوب منتهی شد!


کلیپ‌های ویدئویی به اشتراک گذاشته شده درباره چالش‌ها و شوخی‌های مختلف در بین بینندگان شبکه یوتوب از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. این دسته از چالش‌ها در میان افرادی که به دنبال محبوبیت و کسب توجه به سمت و سوی خود می‌باشند نیز طرفداران بسیار داشته و برخی پای خود را از خطوط قرمز فراتر گذاشته و با انجام مواردی که منجر به بروز آسیب فیزیکی به خود و یا سایر افراد می‌شوند، به دنبال افزایش تعداد بازدیدکنندگان و دنبال‌کنندگان خود می‌باشند، اما خوشبختانه به لطف چالش اخیر Bird Box، قوانین شبکه یوتوب پیرامون این موضوع سخت‌تر شده و محدودیت‌های بیشتری را برای افراد فراهم آورده است.

Bird Box

یوتوب اخیراً بخش قوانین خود را به‌روزرسانی کرده و موارد جدیدی را در خصوص بن شدن و قطع دائمی دسترسی به این شبکه در صورت اشتراک چالش‌ها و شوخی‌های خطرناک را به آن افزوده است. فعالیت‌هایی که ممکن است به بن شدن حساب کاربری انجام دهندگان آن منتهی شوند مواردی از قبیل اعمال “اضطراب عاطفی بسیار شدید در کودکان” و یا قرار دادن اهداف در معرض “خطر فیزیکی” را تحت پوشش درآورده‌اند.

به‌روزرسانی قوانین یوتوب همان‌طور که گفته شد به دنبال اجرای چالش اخیر Bird Box در شبکه‌های اجتماعی مختلف و تصادف یک نوجوان با اتومبیل به اجرا گذاشته شده‌اند. Bird Box عنوان فیلمی پخش شده از شبکه Netflix می‌باشد که در طی ماه‌های اخیر از محبوبیت بسیاری در میان بینندگان خود برخوردار گردیده و در طی آن، شخصیت‌های اصلی داستان باید با چشمان بسته به اطراف حرکت کرده و جان خود را نجات دهند.

یوتوب تاریخ اجرای قوانین سخت‌گیرانه خود را دو ماه دیگر تعیین کرده است، اما تمامی کلیپ‌‎های ویدئویی به اشتراک گذاشته در مورد چالش‌های خطرناک پیش از اتمام این بازه زمانی پاک شده و فرآیند بن شدن دسترسی به حساب‌های کاربری از دو ماه آینده به اجرا گذاشته می‌شود.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید