سرفیس فون هنوز زنده است و دارد برای معرفی احتمالی در سال 2019 توسعه می‌یابد

سرفیس فون هنوز زنده است و دارد برای معرفی احتمالی در سال 2019 توسعه می‌یابد


امروز گزارش جدیدی منتشر شده و حاکی از آن است که مایکروسافت در حال کار بر روی سه پروژه تحت عنوان‌های لیبرا (سرفیس گو)، کارمل (سرفیس پرو 6) و پروژه‌ای با نام اندرومدا است که احتمالا مربوط به سرفیس فون باشد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

چندی پیش سرفیس گو به عنوان اولین محصول از میان پروژه‌های جاری برای رقابت با آیپدهای اپل معرفی شد که تا حدودی صحت منبع خبر را تایید می‌کند. به گفته برخی درز دهندگان مشهور، اندرومدا گوشی هوشمندی کشویی و بسیار طویل است که با مهندسی خارق‌العاده نظیر رندرهایی که شاهدش بودیم قصد دارد تا همه را شگفت زده کند. با این وجود در حالی که انتظار می‌رفت تا ماه آینده شاهد معرفی سرفیس فون باشیم، اما گزارشات جدید نشان می‌دهند که اوایل ماه جاری این پروژه متوقف شده است.

سرفیس فون

البته خبر خوب این است که اندرومدا به طور کامل به قتل نرسیده! و گزارش به دست آمده به نقل از منابع متعدد اظهار دارد که مایکروسافت به توسعه آن چه به صورت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ادامه خواهد داد. با آن که مایکروسافت آن را گستاخ  می‌نامد اما این به آن معنا نیست که بتواند محصول موفقی برای این شرکت عظیم تلقی شود. چنین مسئله‌ای سبب می‌شود تا به یاد سرفیس مینی بیفتیم که مایکروسافت در سال 2014 و پس از  آن که فهمید در میان رقبا تبلتی موفق نخواهد شد، پروژ‌ه‌اش را کاملا لغو کرد تا از شکستی در آینده جلوگیری نماید.

در حال حاضر معرفی و عرضه سرفیس فون حداقل تا سال 2019 ممکن نبوده و به دلیل بررسی مجدد و عیب یابی ممکن است تا حتی بیش از این هم به تاخیر بیفتد.

به نظر شما این همه تاخیر در عرضه، سرانجام نوید محصولی خارق‌العاده و انقلابی را خواهد داد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید