سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری اپل برای تقویت روند تامین انرژی پاک در چین

سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری اپل برای تقویت روند تامین انرژی پاک در چین


به گزارش یکی از مطبوعات آگاه در زمینه فناوری، کمپانی اپل قصد سرمایه گذاری 300 میلیلونی را برای تامین انرژی پاک در کشور چین را دارد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

اپل

اپل، کمپانی چند ملیتی آمریکایی که نیازی به تعریف ندارد، برای تامین انرژی پاک وارد یک سرمایه گذاری شده است که نتیجه آن، تقویت راستای تامین انرژی در کشور چین خواهد بود. به گزارش رسانه ورج، کمپانی اپل با 10 کمپانی دیگر وارد این سرمایه گذاری شده است که طی مدت زمان چهار ساله، سرمایه‌ای 300 میلیون دلاری را به همراه خواهد داشت. کمپانی اپل این فعالیت خود را با نام ” صندوق انرژی پاک چینی ” نامگذاری کرده است که سرمایه گذاری و توسعه انرژی‌های پاک را د ربر دارد که نتیجه آن دستیابی به انرزی برق بیش از یک گیگاوات است. بنا بر تخمین زده شده، این مقدار برای یک میلیون خانه می‌تواند کافی باشد و برق مورد نیاز را تامین کند. گروه DWS، به عنوان یک شخص ثالث مدیریت مالی این برنامه را بر عهده خود دارد. اپل و دیگر شرکای دست در کار این برنامه، امیدوار هستند تا پایان سال 2020 به چهار گیگاوات انرژی، از طریق پنل‌های خورشیدی دست پیدا کنند.

در دنباله این اعلامیه، کمپانی اپل پیشتر نیز برنامه‌هایی در زمینه پروژه‌های انرژی تجدید پذیر در چند سال گذشته را داشته است. اپل ابتدا در سال 2015 میلادی پروژه‌های انرژی تجدید پذیر را آغاز کرد و پس از آن، انرژی پاک را برای تامین نیاز 23 شرکای تولید کننده خود به کار گرفت. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟ نظرات خود را با ما در وب‌سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منبع: theverge

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید