سرویس‌های خانگی 5G کمپانی Verizon تا اکتبر سال جاری در دسترس قرار می‌گیرند

سرویس‌های خانگی 5G کمپانی Verizon تا اکتبر سال جاری در دسترس قرار می‌گیرند


آیا شما هم نسبت به عرضه فناوری 5G و اطلاع از سرعت آن اشتیاق دارید؟ با وجود اینکه مصرف‌کنندگان بسیاری هنوز در انتظار عرضه دستگاه‌های تلفن همراه هوشمند با قابلیت پشتیبانی پیش‌فرض از تکنولوژی 5G به سر می‌برند، به نظر می‌رسد که کاربران سرویس‌های خانگی اینترنت بسیار زودتر از آنچه تصور می‌کنند می‌توانند به استفاده از فناوری فوق و مزیت‌های به ارمغان آورده شده توسط آن بپردازند؛ زیرا شرکت مخابراتی Verizon در جدیدترین بیانیه منتشره اعلام کرده است که برنامه‌ای جهت واگذاری خدمات Broadband خود در تاریخ یکم اکتبر سال جاری برای مشترکان سرویس‌های خانگی را در سر دارد.

5G

کاربرانی که در مناطق تحت پوشش قرار دارند پس از خرید اشتراک می‌توانند به سرویس 5G دسترسی پیدا کرده و افرادی که در شهرها و ایالت‌هایی همچون هوستون، ایندیاناپولیس، لس‌آنجلس و ساکرامنتو زندگی می‌کنند هم‌اکنون می‌توانند خدمات دسترسی به فناوری 5G را با قیمتی معادل 50 دلار از شرکت Verizon سفارش دهند (در صورتی که شخصی از سرویس‌های شرکت مخابراتی Verizon استفاده نکرده و مشترک آن به شمار نرود، قیمت به 70 دلار افزایش پیدا می‌کند).

شرکت مخابراتی Verizon به‌منظور ترغیب بیشتر کاربران به استفاده از خدمات 5G خود، اشتراک‌های کاملاً رایگان سرویس‌های Chromecast یا Apple TV 4K، به همراه سه ماه اشتراک تلویزیون یوتیوب را نیز همراه با سرویس‌های خود به مشترکان واگذار می‌نماید. به نظر می‌رسد که این اقدام شرکت مذکور، صرفه نظر از جذب کاربران، در زمینه نمایش قدرت فناوری 5G و پهنای باند فراوان آن جهت پخش آنلاین محتویات در وضوح تصویر 4K در پیش گرفته شده است.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید