سری محصولات Classic به تولیدات کمپانی EK اضافه شد

سری محصولات Classic به تولیدات کمپانی EK اضافه شد


EK از معتبرترین تولیدکنندگان واتربلاک ها و تجهیزات واترکولینگ در جهان بشمار میرود. این کمپانی اعلام کرد قصد دارد سری جدیدی از محصولات را تولید کند که محصولات Classic نام خواهند داشت، همراه سخت افزار باشید.

 

سری جدید شامل بلاک هایی ویژه کارت های RTX 2000 خواهد بود که البته این محصولات برای پردازنده های Intel و AMD نیز تولید خواهد شد. کاربرانی که به خنک بودن و در نتیجه طول عمر و راندمان قطعات سخت افزاری خود اهمیت میدهند میتوانند روی این محصولات حساب ویژه ای باز کنند، محصولاتی با طراحی مینیمالیستی و ساده که از عملکرد بالایی بهره مند هستند. محصولات جدید تری به این سری از بلاک ها اضافه خواهد شد اما در ابتدا و در حال حاضر محصولات زیر از این سری تولید شده اند.

 

EK-Supremacy Classic RGB

 

یک بلاک برای هر دو پلتفرم Intel و AMD که با طراحی کلاسیک، از عملکرد قابل قبولی برخوردار است. این بلاک از روی بازبینی EK-Supremacy ساخته شده و امکانات RGB را نیز در خود جای داده است. کاربر میتواند با اتصال هدر 4 پینی RGB از این امکانات استفاده کند.

 

EK-FC RTX 2080 +Ti Classic RGB

 

این بلاک از مس ساخته شده و با هر دو کارت NVIDIA GeForce RTX 2080 و NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti سازگار است. همانند محصول قبلی امکانات RGB نیز در این بلاک وجود دارد.

 

EK-XRES 140 SPC PWM Classic RGB

 

ترکیبی از یک بلاک و یک پمپ که LEDهای RGB را نیز درون خود جای داده است. مدل پمپ این محصول EK-SPC 60 است که امکانات RGB آن تنها شامل FAN شده و با اتصال هدر 4 پینی در دسترس است.

 

 

این محصولات در حال حاضر فقط در ایالات متحده در دسترس است و به خرید افرادی که خارج از این منطقه ساکن هستند پاسخ داده نخواهد شد. در دسترس بودن این محصولات در سایر نقاط در آینده ای نزدیک مشخص خواهد شد.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید