سونی اکسپریا XA3 یک قدم به معرفی رسمی نزدیک‌تر شد

سونی اکسپریا XA3 یک قدم به معرفی رسمی نزدیک‌تر شد


سری گوشی‌های هوشمند میان رده ژاپنی‌ها که مدتیست با پیشوند XA روانه بازار می‌شود توانسته تا از محبوبیت مقبولی برخوردار شود. در همین راستا هفته گذشته نماینده نسل چهارم این سری با شماره‌ی H4413 فاش شد، اما شاهد درز مشخصات اکسپریا XA3 به بیرون نبودیم. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

اکسپریا XA3

به تازگی سازمان تنظیم مقررات چینی TENAA، گوشی هوشمندی از سوی سونی را با همان شماره نشان می‌دهد که حاکی از عرضه جهانی اکسپریا XA3 می‎‌باشد. با این حال احتمالا طبق سنت گذشته شاهد ارائه آن در ایالات متحده نباشیم و تنها از طریق خرده فروشانی نظیر آمازون در دسترس کاربران قرار گیرد.

اکسپریا XA3

در حالی که با ثبت مجوز مربوطه اکسپریا XA3 یک قدم به رونمایی رسمی نزدیک‌تر شده، تنها می‌دانیم که این محصول از ویژگی LTE پشتیبانی کرده و به طور پیش فرض سیستم عامل اندروید را اجرا می‌کند. با این وجود اطلاعاتی در رابطه با نسخه اندروید آن به میان نیامده است.

طبق سنت ژاپنی‌ها انتظار می‌رود تا این محصول به اندروید P تجهیز شود تا بتواند طی سال آینده و تا ارائه نسل جدید با محصولات دیگر شرکت‌ها رقابت کند. اما از آن سو و با توجه به نزدیک شدن به زمان معرفی آن شاید شاهد اندروید اوریو در آن باشیم و سبب شود تا نخستین گوشی هوشمند اجرا کننده اندروید P، میان رده نباشد! با تمام این‌ها باید منتظر ماند و دید که سونی چه سیاستی را در قبال آن اتخاذ خواهد کرد.

نظر شما درباره سونی اکسپریا XA3 چیست؟ آیا این گوشی هوشمند خواهد توانست تا این سری محبوب را نزد کاربران حفظ نماید؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید