سیلیکون پاور از سه عدد کارت ریدر رونمایی کرد

سیلیکون پاور از سه عدد کارت ریدر رونمایی کرد


سیلیکون پاور امروز از سه Card Reader برای کارت های SD و MicroSD رونمایی کرد. همراه سخت افزار باشید.

در عصر ذخیره سازی ابری و حذف تدریجی حافظه های دیجیتالی، سیلیکون پاور همچنان به نیاز کاربرانی که به درایوهای فیزیکی اتکا کرده اند، پاسخ میدهد. کارت های SD و MicroSD بدون Reader یا خواننده، به راحتی در معرض آسیب قرار میگیرند. البته نباید آسیب های نرم افزاری را نیز از یاد برد. محصولات جدید Silicon Power این امکان را به کاربران میدهد تا افراد بدون خارج کردن نرم افزاری درایو، به یکباره درایو را بدون آسیب، به صورت فیزیکی خارج کنند.

 

Mobile Sidekick

با این محصول جدید کاربر میتواند حافظه MicroSD خود را به درگاه های USB نوع A و C متصل نماید. این محصول از USB 3.1 پشتیبانی میکند و از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. وزن این کارت ریدر به 10.7 گرم میرسد. این محصول در پایان ماه اوت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و خریداران میتوانند از آن برای خواندن اطلاعات موجود روی حافظه های دوربین ها، موبایل ها، GPSها، پهبادها و … استفاده کنند.

 

Key Card Reader

این محصول ویژه کارت های MicroSD است و رابط آن نیز Type-A می باشد. طراحی نوآورانه این محصول باعث شده تا آن، همانند یک Flash به نظر برسد. کاربران میتوانند کارت های با ظرفیت 8 تا 64 گیگابایت را توسط این کارت ریدر مورد استفاده قرار دهند. این محصول در تاریخ 31 ژوئیه در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

Connect Combo

محصول نهایی قابلیت خواندن هر دو نوع کارت SD و MicroSD را داراست. رابط آن نوع A بوده و طراحی کشویی مانند دارد. این محصول که در تاریخ 31 ژوئیه عرضه میشود 16.7 گرم وزن دارد و با یک LED آبی رنگ مزین شده است.

 

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید