شرکت ASUS با معرفی برند AREZ به طور رسمی از برنامه NVIDIA GPP حمایت کرد!

شرکت ASUS با معرفی برند AREZ به طور رسمی از برنامه NVIDIA GPP حمایت کرد!


پیشتر از برنامه GPP، شیوه جدید NVIDIA برای انحصارطلبی و اقدامات ضدمصرف کننده در وبسایت سخت افزار خواندید. بنا بر آخرین اطلاعات، در اولین گام حمایت از این برنامه، کمپانی ایسوس برند تجاری جدیدی را به نام AREZ برای کارت‌ گرافیک‌های مبتنی بر پردازشگرهای گرافیکی RADEON خود معرفی خواهد کرد. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

AREZ

به نقل از وبسایت VideoCardz، طبق اطلاعاتی که به صورت مستقیم از سوی کمپانی ایسوس بدست آمده، این کمپانی برند تجاری جدیدی را با نام AREZ برای کارت گرافیک‌های سری Radeon خود معرفی خواهد کرد. همچنین اشاره شده است، برند AREZ هیچ گونه ارتباطی با برند ROG نخواهد داشت. این اقدام را می‌توان حمایت کمپانی ایسوس از برنامه GPP انویدیا دانست.

جدا شدن برند ROG از کارت‌ گرافیک‌های سری Radeon، همراه نبودن آن با برند تجاری AREZ را به دنبال خواهد داشت. البته کمپانی ایسوس برند AREZ را با دیگر برندهای تجاری خود مانند STRIX ،Phoenix ،Expedition و Dual همراه خواهد کرد. بدین ترتیب دیگر کارت گرافیک‌های کمپانی ایسوس که از پردازشگر گرافیکی کمپانی AMD برخوردار هستند، تحت مدل‌هایی مانند AREZ EX معرفی خواهند شد. علاوه بر این، نام گذاری برخی از کارت‌های گرافیک این کمپانی مانند سری RX 500 نیز تغییر می‌کنند.

دیگر شرکای کمپانی AMD در بخش تولید کارت گرافیک، مانند کمپانی گیگابایت و یا MSI نیز احتمال دارد تا برند گیمینگ جدیدی را معرفی کرده و نام برخی از کارت‌های گرافیک گیمینگ Radeon خود را تغییر دهند. علاوه بر این، حذف شدن کارت‌های گرافیک گیمینگ Radeon تا به حال معرفی شده، از لیست محصولات این دو کمپانی هم حرکت چندان غیر قابل پیش بینی نیست.

منبع: VideoCardz

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید