شکایت GlobalFoundaries بی‌پایه و اساس است!

شکایت GlobalFoundaries بی‌پایه و اساس است!


اگر به خاطر داشته باشید پیشتر در طی خبری از طرح شکایت کمپانی GlobalFoundaries بر علیه TSMC به علت استفاده غیرقانونی از فناوری‌های انحصاری این شرکت در محصولات خود پرده برداشتیم؛ اکنون کمپانی TSMC در حال بازبینی شکایات ثبت شده توسط کمپانی GlobalFoundaries در تاریخ بیست ششم آگوست سال جاری میلادی بوده و اظهار داشته است که اتهامات وارده از جانب کمپانی فوق بی‌پایه و اساس می‌باشند.

کمپانی TSMC: شکایت GlobalFoundaries بی‌پایه و اساس است!

کمپانی TSMC به‌عنوان یکی از فعالان برتر در حوزه طراحی و تولید محصولات نیمه هادی مبلغ میلیاردها دلار را جهت توسعه کاملاً متمایز فناوری‌های خود در هر سال صرف می‌نماید. نتیجه این موضوع به تأسیس یکی از بزرگ‌ترین بسترهای طراحی و ساخت محصولات گوناگون با بیش از 37 هزار برگ اختراع ثبت شده به‌صورت جهانی و حضور در جایگاه رتبه‌بندی 10 اختراع برتر کشور ایالات‌متحده آمریکا برای سه سال پیاپی از سال 2016 تاکنون منتهی شده است. ما از تلاش یکی دیگر از کمپانی‌های فعل در این حوزه برای طرح شکایات بی‌ارزش و تهمت به جای رقابت ناامید هستیم. کمپانی TSMC به برتری فناوری، تعالی توسعه و تعهد ناگسستنی خود به سمت مصرف‌کنندگان می‌بالد. ما برای محافظت از فناوری‌های انحصاری خود با تمام قدرت و با استفاده از تمامی گزینه‌های موجود می‌جنگیم.

کمپانی TSMC از زمان تأسیس مدل Pure-Play Foundry در سال 1987 تاکنون در حال فعالیت در این حوزه بوده و ضمن کسب جایگاهی ارزشمند،  از تعهد خود نسبت به این موضوع نیز دست نکشیده است. کمپانی فوق به پشتیبانی از اکوسیستمی پررونق از مشتریان و شریکان مختلف به‌صورت جهانی پرداخته و اولویت‌های گوناگونی را در طراحی راهکارهای نوین از خود نشان داده است. کمپانی TSMC از گنجایش لازم جهت پاسخ‌گویی به 12 میلیون ویفر 12 اینچ مورد نیاز مشتریان در سال 2019 میلادی برخوردار بوده و تحقق این موضوع را از طریق کارخانه‌های تولیدی خود در کشورهای تایوان، ایالات‌متحده آمریکا و چین به انجام رسانده است.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید