شیائومی Mi Mix 3 قابلیت جدیدی را به سری Mix اضافه می‌کند

شیائومی Mi Mix 3 قابلیت جدیدی را به سری Mix اضافه می‌کند


کم کم به سه‌ماهه چهارم و پایانی سال 2018 نزدیک می‌شویم و آخرین گروه از پرچمداران اندرویدی آماده عرضه هستند. یکی از گوشی‌های هوشمندی که انتظار می‌رود ماه آینده عرضه شود Xiaomi Mi Mix 3 است که براساس اطلاعات منشتر شده توسط یکی از منابع نزدیک، ویژگی‌های جدیدی را به سری Mi Mix ارائه خواهد نمود.

در چند ماه گذشته شایعات گوناگونی در خصوص این گوشی هوشمند منتشر شده‌اند. براساس این شایعات ویژگی‌های جدیدی در این گوشی وجود خواهد داشت و زبان طراحی آن نیز تغییرات محسوسی را نشان می‌دهد. شیائومی حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش را به طور کامل حذف نموده و از یک پنل لبه‌ به لبه استفاده کرده است.

برای کامل کردن طراحی جذاب Mi Mix 3 شیائومی از یک مکانیزم کشویی برای بخش دوربین بهره برده و به کاربر اجازه می‌دهد تنها زمانی که نیاز به دوربین جلو دارد آن را بیرون بیاورد.

اما اگر اینها کافی نیستند امروز شایعه‌ای جدید منتشر شده که حاکی از ویژگی جدیدی در این سری از گوشی‌های هوشمند شیائومی می‌باشد. براساس این شایعه که در شبکه مجازی ویبو چین منتشر شده، گوشی هوشمند جدید این کمپانی ممکن است Xiaomi Mi Mix 3 یا Xiaomi LEX باشد. اگرچه اطلاعات زیادی در خصوص مورد اول منتشر شده اما این نخستین بار است که حرفی از مدل دوم زده می‌شود.

Mi Mix 3

کمپانی شیائومی تصمیم گرفته تا یک دکمه مخصوص AI یا هوش مصنوعی را برای گوشی Mi Mix 3 طراحی کند و اگر این موضوع صحت داشته باشد، می‌توان گوشی هوشمند جدید این شرکت را یک پرچمدار بی‌نقص نامید. با این حال به نظر می‌رسد دستیار مجازی شیائومی که اوایل سال میلادی جاری معرفی شد در بازارهای جهانی ارائه نمی‌شود.

منبع: wccftech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید