صرافی بایننس ساخت اولین بانک غیر متمرکز دنیا را آغاز کرد

صرافی بایننس ساخت اولین بانک غیر متمرکز دنیا را آغاز کرد


طبق آخرین مطالب فناوری در دسته بلاکچین، بایننس، صرافی آنلاین ارزهای دیجیتالی قصد ساخت اولین بانک غیر متمرکز در دنیا را دارد. در ادامه مطلب با سخت افزار همراه باشید.

بایننس

ارزهای دیجیتالی به وضوح یکی از راهکارهای بهبود و راه‌اندازی سیستم‌های اقتصادی نوین، به لطف تکنولوژی بلاکچین هستند. از این رو سیستم دیجیتالی مورد بحث قرار است تا با یک بانک آن هم از نوع غیر متمرکز، برای اولین بار در دنیا همراه شود. پیشتر مایک نووگراتز، سرمایه گذار و مدیر مالی مشهور وال استریت، ایده‌ای در مورد آینده روشن بیت کوین و دیگر ازرهای دیجیتالی را ارائه داد و معتقد بر آن بود که بانک‌های تجاری در راستای فعالیت با ارزهای دیجیتالی احداث خواهند شد.

به گزارش از فایننس مگنیتس، مالک بایننس، یک میلیاردر بیت‌کوینی، در حال احداث اولین بانک غیرمتمرکز است. بایننس اولین بانک غیر متمرکز دنیا را در کشور مالتا خواهد ساخت؛ در چند ماه اخیر این کشور توانست بیشترین میزان حجم از بازار ارزدهای دیجیتالی را برای خود داشته باشد. برنامه فعلی بایننس نیز می‌تواند رونق اقتصادی را برای این کشور به لطف تکنولوژی بلاکچین و ارزهای دیجیتالی ایجاد کند. افزون بر این، دولت کشور مالتا قرار است تا 5 درصد از سهام این بانک نوین مورد صحبت را خریداری کند که ارزشی معادل رزش 133 میلیون دلار را دارد. با این حال همچنان شک و شبه‌هایی در مورد وجود دارد، زیر خبر دریافت مجوز برای فعالیت و شروع این بانک تا به حال تایید نشده است.

به عقیده مدیرعامل صرافی بایننس، کشور مالتا یکی از گزینه‌های خوب موجود برای سرمایه گذاری‌های سنتی و البته بلاکچینی است و در صورت موفقیت برنامه پیش رو، می‌توان شاهد موفقیتی بزرگ را در سه ماه پیش رو شاهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟ به نظر شما شروع فعالیت بانک‌های غیر متمرکز چه آینده‌ای را رقم خواهد زد؟ نظرات خود را با ما در وب‌سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منبع: financemagnates

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید