طبق گزارش کانترپوینت اپل‌واچ 50 درصد افزایش عرضه داشته است

طبق گزارش کانترپوینت اپل‌واچ 50 درصد افزایش عرضه داشته است


به گزارش یک منبع که به اخبار مرتبط با کمپانی اپل می‌پردازند، ساعت‌های هوشمند اپل‌واچ امسال 50 درصد افزایش میزان عرضه داشتند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

اپل‌واچ

شرکت اپل مشخصات میزان فروش خود را منتشر نمی‌کند اما کانترپوینت (Counterpoint) برآوردهای خود را در مورد میزان فروش جهانی ساعت‌های هوشمند طی سه ماهه اول سال میلادی جاری را به اشتراک گذاشته است. این گزارش نشان می‌دهد اپل واچ رشد بیشتری نسبت به رقبای خود داشته است. اپل نسبت به سه ماهه اول سال قبل و سه ماهه اخیر توانسته 49 درصد افزایش میزان فروش را برای خود رقم بزند. فاصله میان میزان افزایش فروش ساعت‌های هوشمند کمپانی اپل نسبت به دیگر بسیار زیاد بوده که برای مثال، به نسبت دو برابری در مقایسه با کمپانی سامسونگ می‌توان اشاره داشت.

طبق اعلام اپل فصل دوم سال میلادی جاری تبدیل به بهترین بازه زمانی برای فروش ساعت‌های هوشمند این شرکت شده است. میزان گجت‌های پوشیدنی، محصولات جانبی و خانگی این شرکت با درآمد 5.1 میلیاد دلار در تاریخ 21 ماه میلادی مارس، مسبب یک رکورد فروش جدید شد. گفتنی است، اپل در سال گذشته برای این بخش درآمد 3.94 میلیارد دلاری داشت. از سوی دیگر، سهم این شرکت در بازار جهانی به 35.8 درصد رسیده است.

در تحقیقات ارائه شده، شرکت سامسونگ با 11.1 درصد برای این فصل در جایگاه دوم، Imoo با سهم 9.2 درصد در جایگاه سوم و Fitbit با 5.5 درصد در جایگاه چهارم قرار دارد.

منبع: 9to5mac

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید