طراحی نهایی و رنگبندی قلم S Pen گلکسی نوت 9 در رندرهای جدید فاش شد

طراحی نهایی و رنگبندی قلم S Pen گلکسی نوت 9 در رندرهای جدید فاش شد


یکی از مشخصه‌های سری گلکسی نوت 9 مطمئنا قلم S Pen آن است که این محصول را نسبت به همرده‌هایش و حتی سری S سامسونگ متمایز می‌سازد. با آن که این قلم پیش از این وظیفه داشت تا همانند قلمی معمولی عمل کند و در این زمینه بهترین تجربه را برای کاربران به ارمغان بیاورد، اما اخیرا گزارشاتی منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ ویژگی‌هایی تازه را برای قلم کهکشانی جدیدش در نظر گرفته است، در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

در حال حاضر و به لطف WinFuture.de، تصاویر این محصول را به طور واضح در اختیار داریم تا بتوانیم پیش از معرفی رسمی نگاهی به آن بیندازیم. با آن که نمی‌شود تمامی شایعات و تصاویر را پذیرفت، اما رندرهای اخیر با آن چه که پیش از این شاهدش بودیم تطابق دارد.

قلمقلم

حال می‌دانیم که این دستگاه حداقل در چهار رنگ متفاوت مشکی، قهوه‌ای، صورتی و آبی عرضه شده و تنها قلم نوت 9 آبی رنگ، زرد طراحی شده است که خبر خوبی تلقی می‌شود.

به جز این موارد، تفاوت مشهود دیگری را در ظاهر نسخه جدید شاهد نیستیم و در اکثر موارد از سنت گذشته پیروی می‌کند. با این وجود احتمالا باید شاهد عملکردهای جدیدی از سوی کره‌ای‌ها باشیم.

در حالی که چیزی تا معرفی رسمی باقی نمانده، باید منتظر ماند و دید که نوت 9 به همراه قلم ارتقا یافته‌اش چه چیزی در چنته دارد.

نظر شما درباره نسل جدید سری نوت چیست؟ آیا این دستگاه خواهد توانست تا با قلمش نظر کاربران را به خود جلب کند؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید