طرح مفهومی Razer Phone 2S بلندگوهای استریو و نمایشگر بزرگ را نشان می‌دهد

طرح مفهومی Razer Phone 2S بلندگوهای استریو و نمایشگر بزرگ را نشان می‌دهد


ریزر نخستین تولیدکننده‌ای بود که ترندی جدید تحت عنوان گوشی‌های هوشمند گیمینگ محور را معرفی و به تولید رساند. این کمپانی با عرضه Razer Phone بسیاری از نگاه‌های این بازار پرهیجان و دائما در حال تغییر را به سوی خود جلب نمود. اما از آنجایی که این یک محصول نیش محسوب می‌شد نتوانست مانند گوشی‌های هوشمند معمول بازار به فروش بالایی دست پیدا کند.

اما اگر منصفانه نگاه کنیم ریزر فون گوشی موفقی بود، حداقل آنقدر موفق که باعث شود این کمپانی به فکر ساخت دومین نسخه از Razer Phone بیفتد. متاسفانه اگر گمان می‌کنید تغییرات عجیب و غریبی انتظارتان را می‌کشند باید بگوییم اشتباه می‌کنید. باتوجه به اطلاعات منتشر شده تا به این لحظه به نظر می‌رسد تنها برخی از اجزای سخت‌افزاری گوشی بهبود یافته‌اند.

از همین رو یکی از طراحان علاقه‌مند به گوشی‌های هوشمند، نسخه‌ای مخصوص و مفهومی از گوشی Razer Phone 2 را تحت عنوان Razer Phone 2S طراحی و تصاویر آن را در اینترنت منتشر نموده است.

کاربری به نام Hege رندرهایی از این طرح مفهومی را در دو نسخه منتشر کرده که هر دو نسخه Razer Phone 2S نسبت به ریزر فون و ریزر فون 2 رسمی تفاوت‌های متعددی دارند. در طراحی گوشی از لبه‌های تیز و حاشیه بسیار باریک صفحه نمایش استفاده شده و در بخش جلویی گوشی می‌توان دو بلندگو استریو را مشاهده نمود. در مجموع طراحی متفاوتی را شاهد هستیم.

به طور مشابه در بخش دوربین نیز تفاوت محسوسی را می‌توان دید، جایی که سه دوربین در قسمت پشت گوشی بکار رفته است. Razer Phone 2S از بدنه‌ای فلزی برخوردار بوده و یک لوگوی بزرگ ریزر نیز بر روی قاب پشتی هر دو نسخه قابل مشاهده می‌باشد.

نمایشگر 6 اینچی از نوع Super AMOLED به همراه یک باتری بزرگ 4500 میلی‌آمپرساعتی تکمیل کننده مشخصات مورد انتظار این کاربر از ریزر فون 2 خواهند بود.

منبع: wccftech

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید