عدم قرار گیری مبدل جک 3.5 میلی‌متری صدا در جعبه‌ی آیفون‌های 2018 اپل

عدم قرار گیری مبدل جک 3.5 میلی‌متری صدا در جعبه‌ی آیفون‌های 2018 اپل


این خبر که چندی پیش به عنوان شایعه تلقی می‌شد، حالا رنگ واقعیت به خود گرفته و گویا اپل قصد ندارد تا به صورت پیش فرض مبدل مذکور را جهت اتصال هدفونی با جک 3.5 میلی‌متری صدا در جعبه‌ی محصولات 2018 خود قرار دهد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

این گزارش که از سوی تولید کننده‌ی آن منتشر و تایید شده است، صحت این خبر را قطعی کرده تا در سه آیفون 2018 شاهد این ابزار کاربردی نباشیم.

اپل

این دانگل جک 3.5 میلی‌متری صدا در حال حاضر و به صورت پیش فرض همراه با آیفون 8، 8 پلاس و آیفون X عرضه می‌شود و این در حالی است که اگر قصد ارتقای گوشی هوشمند خود را دارید باید به فروشگاه اپل مراجعه کرده و بابت آن 9 دلار بپردازید.

لازم به ذکر است که این ابزار کاربردی طی تخفیفات اعمال شده در وبسایت کوپرتینویی‌ها دومین محصول پر فروش آن‌ها تلقی شد که احتمالا با عرضه محصولات 2018 اپل، کاربران باید در صورت نیاز هزینه‌ای گزاف را بابت آن پرداخت کنند تا اپل بتواند عنوان نخستین کمپانی آمریکایی با ارزش 1 تریلیون دلار را حفظ نماید.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا مبدلی 9 دلاری ارزش آن را دارد تا کمپانی عظیم 1 تریلیون دلاری اپل مشتریان خود را به خرج اضافه بیندازد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: PhoneArena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید