عملکرد و کارآیی توسعه‌دهنده EX200 توتولینک

عملکرد و کارآیی توسعه‌دهنده EX200 توتولینک


توسعه‌دهنده وا‌فای دستگاهی است که با تقویت و تکرار سیگنال‌ها، کیفیت و فضای پوششی سیگنال‌دهی دستگاه‌هایی چون مودم، روتر و اکسس‌پوینت وایرلس را افزایش داده و باعث می‌شود تا امواج وای‌فای در تمامی بخش‌های ساختمان‌ و حتی در نقاط کور و غیر قابل نفوذ در دسترس کاربران قرار گیرد. این دستگاه میان منبع وایرلس و کاربران قرار گرفته و پس از تقویت، امواج دریافتی را به سمت مصرف‌کننده‌ها ارسال می‌کند.

EX200 یکی از توسعه‌دهنده‌های امواج بی‌سیم توتولینک است که با ظاهری شکیل و قیمت رقابتی وارد بازار تجهیزات شبکه کشور شده است. با این دستگاه به راحتی می‌توان نقاط کور در دریافت سیگنال وایرلس را تا حد زیادی مرتفع و شعاع بیشتری را تحت پوشش امواج WiFi قرار داد. در این اینفوگرافی با عملکرد و کارآیی توسعه‌دهنده امواج وای‌فای EX200 آشنا می‌شوید.

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رنج‌اکستندر EX200 دستگاهی است که امواج بی‌سیم را در باند 2.4 گیگاهرتز منتشر می‌کند. این تقویت‌کننده با برخورداری از دو آنتن با توان 4 دسیبل، داده‌ها را با سرعت 300 مگابیت‌بر‌ثانیه منتقل می‌کند. برخورداری از کلید WPS برای اتصال آسان به وای‌فای، طراحی شکیل و فشرده برای حمل آسان، یک درگاه LAN برای دریافت اینترنت کابلی و همچنین استفاده از الگوریتم‌های رمزگذاری 128 بیتی برای رمزنگاری اطلاعات از ویژگی‌های این توسعه‌دهنده امواج محسوب می شود. توتولینک اولین برند محبوب کشور کره جنوبی است که به طراحی و ساخت تجهیزات شبکه برای گروه‌‌های کاربری SOHO و SMB مشغول است. بیش از 2 سال است محصولات توتولینک توسط شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به عنوان نماینده انحصاری وارد بازار تجهیزات شبکه ایران شده و از 3 سال گارانتی تعویض GREEN برخوردار است. مودم ADSL، روتر، اکسس‌پوینت، سوئیچ، انواع کارت شبکه‌های گیگابیتی، PCI-E و USB، پاورلاین و توسعه‌دهنده وای‌فای سبد کالایی برند توتولینک در بازار شبکه ایران را تشکیل می‌دهند.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید