عملکرد Windows 10 Defender مایکروسافت همچنان خوب است

عملکرد Windows 10 Defender مایکروسافت همچنان خوب است


براساس تست‌های جدیدی که توسط موسسه AV-TEST به انجام رسیده‌اند، عملکرد ابزار امنیتی Windows 10 Defender شرکت مایکروسافت در جدیدیترین آپدیت ویندوز 10 بهبود یافته گزارشی که به تازگی منتشر شده، اگر این رشد عملکرد ویندوز دینفدر ادامه داشته باشد احتمالا به زودی در جمع بهترین آنتی‌ویروس‌های موجود در بازار قرار خواهد گرفت.

برای اینکه یک آنتی‌ویروس در جایگاه نخست قرار بگیرد تا حداکثر 18 امتیاز را بدست آورد. این 18 امتیاز از 6 امتیاز در بخش حفاظت، 6 امتیاز برای قابلیت استفاده و در نهایت 6 امتیاز هم برای عملکرد تشکیل می‌شود. Windows 10 Defender مایکروسافت در جدیدترین تست این موسسه امنیتی موفق به کسب امتیاز نهایی 17.5 شده است که 6 امتیاز آن برای حفاظت، 6 امتیاز قابلیت استفاده و 5.5 امتیاز هم برای عملکرد می‌باشد.

Windows 10 Defender

در جدیدترین نسخه‌های ویندوز 10، ویندوز دیفندر عملکردی بی‌نقص در زمینه حفاظت و تشخیص بدافزارها را از خود نشان داد. Windows 10 Defender توانست یک بدافزار با قدمت چهار هفته را هم در ماه جولای و هم آگوست شناسایی کند. در مقایسه با سایر راهکارهای موجود، دیفندر مایکروسافت در زمینه عملکرد کلی سیستم هنگام باز کردن صفحات وب، دانلود فایل و مواردی از این دست، امتیاز پایین‌تری را کسب نمود.

آنتی‌ویروس Windows Defender از میزان استفاده بالایی برخوردار بوده و از این نظر تقریبا عملکردی بدون نقص را از خودش به نمایش گذاشت. برای مثال این ابزار امنیتی هیچ هشدار اشتباهی را هنگام مرور صفحات وب به کاربر نشان نمی‌دهد. این موضوع به هنگام نصب نرم‌افزارهای قانونی نیز صادق بوده و از این نظر به هیچ عنوان برای کاربر مزاحمتی ایجاد نمی‌کند.

کمپانی مایکروسافت این آنتی‌ویروس را به عنوان راهکاری حرفه‌ای و تخصصی برای نسخه‌های خانگی ویندوز 10 ارائه نموده و به طور پیوسته ویژگی‌های جدیدی را به آن می‌افزاید.

منبع: windowslatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید