عناوین رمز به‌روزرسانی‌های آینده سیستم‌عامل ویندوز 10 مشخص شدند

عناوین رمز به‌روزرسانی‌های آینده سیستم‌عامل ویندوز 10 مشخص شدند


در حالی که همگان در انتظار عرضه دوباره بسته به‌روزرسانی اکتبر 2018 می‌باشند، اطلاعات اخیراً درز پیدا کرده جزئیات بیشتری را در خصوص آپدیت‌های آینده سیستم‌عامل ویندوز 10 به اطلاع رسانده‌اند. همان‌طور که می‌دانید، بسته به‌روزرسانی عظیم آتیه ویندوز 10 تحت عنوان 19H1 شناخته می‌شود که جهت انتشار زمانی در بهار سال 2019 میلادی در نظر گرفته شده است (پس از آپدیت اکتبر 2018).

ویندوز 10

علت نام‌گذاری بسته به‌روزرسانی فوق تحت برچسب 19H1 زمان عرضه آن در نیمه اول سال 2019 میلادی می‌باشد. این در حالی است که کمپانی مایکروسافت هم‌اکنون به تست و بررسی به‌روزرسانی فوق در قالب آپدیت‌های مختلف به‌وسیله کاربران عضو حلقه‌های Fast و Skip Ahead پرداخته است.

بر طبق گزارشی جدید منتشر شده، بسته به‌روزرسانی پاییز 2019 سیستم‌عامل ویندوز 10 تحت کد رمز Vanadium شناخته می‌شود. کمپانی مایکروسافت اخیراً نحوه مدیریت منابع خود را تغییر و بخش مسئول توسعه سیستم‌عامل را به دو نیمه تقسیم‌بندی کرده و تیم مهندسی ویندوز را به عنوان بخشی از تیم مهندسی پروژه Azure قرار داده است، لذا سیستم‌عامل ویندوز و Azure در سال 2019 به بعد از عناوین رمز یکسانی با یکدیگر برخوردار می‌باشند.

بسته به‌روزرسانی 19H2 سیستم‌عامل ویندوز 10 (آپدیت پاییز 2019 میلادی) همان‌طور که پیشتر نیز گفته شد تحت اسم رمز Vanadium شناخته می‌شود، در حالی که بسته به‌روزرسانی سال 2020، بر طبق گزارش‌های مختلف عنوان Vibranium را به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر نیست که کمپانی مایکروسافت هم‌اکنون در حال کار بر روی آپدیت 19H1 سیستم‌عامل ویندوز 10 بوده و آپدیت‌های فوق هنوز به مراحل تست و بررسی هم ورود پیدا نکرده‌اند.

منبع: WindowsLatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید