عنوان بعدی Assassin’s Creed در یونان روایت خواهد شد

عنوان بعدی Assassin’s Creed در یونان روایت خواهد شد


طبق گزارش‌های جدید این احتمال وجود دارد تا عنوان بعدی یوبیسافت در سری بازی‌های Assassin’s Creed در کشور یونان روایت شود. شایعه اخیر از سوی یک نویسنده و پژوهشگر مستقل بازی‌های کامپیوتری با نام Liam Robertson منتشر شده است که این شخص در گذشته نیز سابقه ارائه جزئیاتی در مورد عناوین آینده را داشته است.

Creed

تا حالا حتما طرفداران سری بازی‌های Assassin’s Creed به شایعات پیش پا افتاده قبل از زمان عرضه رسمی عادت کرده‌اند، اینطور به نظر می‌رسد که نسخه بزرگ بعدی این فرنچایز محبوب نیز از این قاعده جدا نخواهد بود چرا که ما دوباره شروع به بررسی و دنبال کردن اولین شایعات تعدادی منابع ناشناس از سمت یوبیسافت کرده‌ایم. طبق شایعات مورد نظر این احتمال وجود دارد تا شماره بعدی بازی در یونان باستان بازگو شود.

عنوان بعدی Assassin’s Creed در سال 2019 میلادی برای هر سه پلتفرم Xbox One ،PlayStation 4 و PC به طور رسمی عرضه خواهد شد. هنوز خبر دقیقی از وجود نسخه Switch بازی در دست نیست و با توجه به سخت افزار نسبتا ضعیف آخرین پلتفرم Nintendo، عرضه Assassin’s Creed بعدی برای Nintendo Switch در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

  منبع: Comicbook

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید