عنوان Need For Speed Heat به‌صورت رسمی معرفی شد Need For Speed Heat

عنوان Need For Speed Heat به‌صورت رسمی معرفی شد Need For Speed Heat


استودیو Ghost Games که از زیر مجموعه‌های کمپانی EA به شمار رفته و سابقه توسعه نسخه‌های پیشین عنوان جنون سرعت را در کارنامه خود به ثبت رسانده است به‌صورت رسمی از عنوان Need For Speed Heat پرده برداشت. مکانیسم اصلی بازی جدید معرفی شده بر پایه مسابقه‌دهندگان بر علیه پلیس‌ها طرحی شده و در نگاه اول از شباهت‌هایی با عنوان Hot Pursuit برخوردار می‌باشد، اما مؤلفه‌های قابل استفاده در بازی نظیر سفارشی‌سازی اتومبیل‌ها، فرهنگ ماشین‌های شهری و روایت بازی جهت جلب نظر مخاطبان با بهبودهای فراتری همراه شده است. استودیو Ghost Games در این باره گفته است:

“طرفداران استودیو ما صدای خود در زمینه‌هایی نظیر درخواست ماشین‌های مسابقه بیشتر، شخصی‌سازی فراتر، چالش‌های گسترده‌تر و … را به‌صورت واضح و رسا به ما رسانده و تیم بازی‌سازی در تلاش جهت پاسخ‌گویی به تمامی جنبه‌های مورد نظر می‌باشد. ما در تلاش هستیم تا تمامی بخش‌های مختلف عنوان، از نوع کاراکتر فرد گرفته تا اتومبیل مورد علاقه و سبک رانندگی وی تحت پوشش قرار گرفته و موفق به جلب نظر مخاطبان در تمامی زمینه‌های ممکن شویم.”

Need For Speed Heat

داستان بازی Need For Speed Heat در شهر پالم سیتی رخ داده و بازی بازان می‌توانند در طول روز به رقابت با یکدیگر در مسابقه تحریم شده Speedhunters Showdown پرداخته و با پیروزی، مبالغ مورد نیاز جهت ارتقاء گاراژ اتومبیل‌های پیشرفته خود را جمع‌آوری نمایند. روایت بازی در هنگام شب با رقابت در مسابقات زیرزمینی انجام می‌پذیرد، اما نیروهای سرکش پلیس تمامی تلاش خود جهت شکست افراد و مصادره تمامی دارایی‌های آن‌ها را به کار می‌گیرند.

عنوان Need For Speed Heat در جهانی باز یا به عبارتی دیگر Open World اتفاق افتاده و بازی بازان می‌توانند شهری بزرگ را جولانگاه رانندگی دیوانه‌وار خود قرار دهند. انتظار می‌رود تا عنوان فوق در تاریخ هشتم نوامبر سال جاری میلادی عرضه شود.

منبع: TechPowerUP

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید