فایل ISO بیلد 17115 ویندوز 10 رداستون 4 برای دانلود ارائه شد

فایل ISO بیلد 17115 ویندوز 10 رداستون 4 برای دانلود ارائه شد


مایکروسافت فایل‌های ایمیج بیلد 17115 ویندوز 10 را برای کاربران اینسایدرز منتشر کرد. بیلد 17115 ویندوز 10 هفته گذشته برای کاربران حلقه سریع و چند روز پیش برای کاربران حلقه آهسته منتشر شد. در آن زمان مایکروسافت وعده داده بود فایل‌های ایمیج این بیلد به زودی برای دانلود آماده خواهد شد.

این فایل‌های ISO امکان نصب تمیز را به کاربر می‌دهند. این موضوع خصوصا برای کاربرانی که از بیلد‌های قدیمی ویندوز 10 استفاده می‌کنند و قصد دارند به چرخه ویندوز 10 رداستون 4 وارد شوند بسیار مهم است؛ بدین صورت که لازم نیست تمام آپدیت‌های قبلی را بر روی سیستم خود نصب کنند.

بیلد 17115

علاوه بر این، بیلدهای جدید 17115 برای ادمین‌های آی‌تی که قصد دارند برای دریافت نسخه نهایی رداستون 4 در ماه آینده آماده شوند، بسیار مهم تلقی می‌شوند. رداستون 4 در حال حاضر وارد مرحله نهایی توسعه شده و مایکروسافت آخرین بهبودها و تغییرات را در آن اعمال می‌کند.

از آنجایی که هیچ ویژگی جدیدی در بیلدهای آینده رداستون 4 ارائه نمی‌شود، فایل‌های ایمیج بیلد 17115 در واقع بسیار به نسخه نهایی رداستون 4 نزدیک هستند. مایکروسافت این فایل‌ها را در سه نوع Insider Preview،Insider Preview Enterprise و Insider Preview Home China منتشر نموده است.

توجه داشته باشید که این فایل‌های ایمیج ISO فقط برای کاربران ویندوز اینسایدرز ارائه شده و تنها در حالتی که قصد استفاده از بیلدهای پیش‌نمایش را نداشته باشید، نباید آنها را بر روی سیستم خود نصب کنید. مایکروسافت ماه آینده نسخه رداستون 4 ویندوز 10 را منتشر خواهد کرد و احتمالا فایل‌های ISO پایدار و نهایی نیز با فاصله کمی منتشر می‌شوند.

منبع: news.softpedia

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید