فوجی‌فیلم X-T3 احتمالا دارای توانایی عکاسی پیاپی با نرخ 20 فریم بر ثانیه‌ باشد

فوجی‌فیلم X-T3 احتمالا دارای توانایی عکاسی پیاپی با نرخ 20 فریم بر ثانیه‌ باشد


کمپانی‌هایی نظیر سونی با توسعه و معرفی دوربین‌های بدون آینه‌ی فول فریم توانسته‌اند تا علاوه بر ایجاد بازاری جدید، رقابتی را آغاز کنند که حتی دوربین‌های DSLR بالا رده نیز قادر به شرکت در آن نباشند. حال با توجه به گزارشات منتشر شده مبنی بر قصد کمپانی نیکون برای ورود به این بازار، گویا فوجی‌فیلم راه دیگری را برای X-T3 برگزیده تا در آن حرفی برای گفتن داشته باشد. در ادامه با سخت افزار همراه باشید.

با این که فوجی‌فیلم نمی‌خواهد تا مسیر سونی را طی کند و به بازار بدون آینه‌های فول فریم به صورت جدی وارد شود، اما این موضوع باعث نمی‌شود تا این کمپانی ژاپنی برخی ویژگی پرچمداران سونی را برای دوربین‌های خود قرض بگیرد. شایعات جدید حاکی از آن است X-T3 قادر به عکاسی پیاپی با سرعت 20 فریم بر ثانیه خواهد بود تا برای عکاسان ورزشی و حیات وحش به گزینه‌ای عالی بدل شود.

X-T3

در صورت صحت شایعات انتشار یافته، فوجی‌فیلم X-T3 می‌تواند تا در این زمینه با دوربین گران قیمتی نظیر سونی A9 مقایسه شده و در میان برترین‌های بدون آینه در این عرصه جای گیرد.

این در حالی است که نسل گذشته آن یعنی X-T2 تنها قادر به عکاسی پیاپی با نرخ 11 فریم بر ثانیه بوده که با استفاده از شاتر الکترونیکی به رقم 14 فریم بر ثانیه افزایش می‌یافت.

با توجه به اختلاف فاحش میان نسل گذشته و X-T3 بهتر است تا رونمایی رسمی آن منتظر بمانیم و یا حداقل تا تایید منبع معتبری صبر کنیم.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا فوجی‌فیلم چنینی ویژگی را به نسل جدید دوربین‌های بدون آینه خود اضافه خواهد کرد؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید