فیس بوک متخصصین بلاک‌چین استخدام می‌کند

فیس بوک متخصصین بلاک‌چین استخدام می‌کند


آخرین اخبار از دنیای بلاک‌چین حاکی از تصمیم مارک زاکربرگ برای جذب و استخدام متخصصین این حوزه برای فیس بوک است. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

استخدام فیس بوک

فیس بوک، شبکه اجتمائی بزرگ و نام آشنا در حال جذب متخصصین فناوری بلاک چین برای خود است. این شبکه اجتمائی پیشتر از علاقه خود به فناوری بلاک چین و استفاده از آن در سیستم خود اطلاع داد، حال شاهد قرار گرفتن چندین موقعیت شغلی متفاوت و البته تازه در صفحه مشاغل آن هستیم. این شرکت به دنبال جذب نیروهایی برای مدیریت فناوری اطلاعات، بازاریابی و استراتژی برند، طراح و مدیران محصول، محققین در رابطه با تجربه کاربری (UX) و چندین مهندس دیگر است. بلاک چین یک فناوری بزرگ ثابت شده‌ است که به خدمت گرفتن آن توانست موجب تولید ارزهای دیجیتالی غیر متمرکز شود. فیس بوک نیز در حال حاضر بر روی یک ارز دیجیتال اختصاصی کار می‌کند که طبق گفته‌ها این نوع ارز رمزنگاری شده همراه با ارزشی ثابت، تقریبا وابسته به فیات جهت پایداری و ثبات قیمت است. پیش بینی‌ها نیز حاکی از احتمال انتشار ارز دیجیتالی فیس بوک در سال میلادی جاری است.

مارک زاکربرگ مدت‌ها است که علاقه خود را نسبت به بلاک چین اعلام کرده است. وی گفته است که تصمیم دارد از خدماتی نوین بهداشتی گرفته تا ذخیره سازی اطلاعات به نحوی جدید و ایمن و خدمات مالی منصفانه، چیزهایی را در اختیار میلیاردها نفر از مردم جهان بگذارد که تا پیش از این وجود نداشتند. افزون بر این، یکی از مدیران فیس بوک بر این موضوع اشاره داشته که سیستم اتصال فیس بوک نیز در آینده شامل حال تغییر و تحولی چشمگیر به وسیله بلاک چین شود. بی شک، به کارگیری تمام و کمال بلاک چین در دنیای امروزی مسبب پیشرفت در تکنولوژی و پدید آمدن راهکارهایی از جمله فین تک برای زندگی انسان‌ها خواهد بود. نظر شما چیست؟

منبع: coindesk

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید