قابلیت آرشیو کردن مکالمات به اسکایپ افزوده شد

قابلیت آرشیو کردن مکالمات به اسکایپ افزوده شد


اخیرا برنامه اسکایپ یک قابلیت جدید را دریافت کرده است که می‌توان مکالمات را با آن آرشیو کرد. در ادامه این مطلب با وب سایت سخت افزار همراه باشید.

روز گذشته کمپانی مایکروسافت بیلد جدیدی از برنامه Skype را منشر کرد که آن را به نگارش v8.29.76.16 بروزرسانی می‌کند. در این بروزرسانی برنامه اسکایپ قابلیت آرشیو کردن مکالمات را اضافه می‌کند که در حال حاضر، به مدت محدودی دسترسی به این قابلیت تنها مخصوص کاربران اینسایدر است.

نسخه جدید برنامه اسکایپ در حال حاضر برای هر دو سیستم عامل‌های iOS و اندروید در دسترس قرار گرفته و قابل استفاده است. برای کاربران دسکتاپ نیز با سیستم عامل‌های ویندوز، لینوکس و مک این نگارش از برنامه اسکایپ در دسترس است، اما در حال حاضر جهت استفاده از این نگارش لازم است تا در اینسایدر ثبت نام کرد. حال اگر از این نسخه بتا استفاده کنید قادر خواهید بود تا سه روش زیر مکالمات خود را آرشیو کنید:

  • فهرست چت‌ها: با کلیک راست یا نگه داشتن بر روی مکالمات
  • تنظیمات چت از نمایه گفتگو
  • میانبر صفحه کلید برای مکالمه

تا زمانی که شما پیام جدیدی را در اسکایپ دریافت نکنید، مکالمات شما همگی به صورت آرشیو هستند. افزون بر این می‌توان گفت، به دلیل وجود سیستم هماهنگ سازی، آرشیو کردن شما در یک دستگاه، برای دیگر دستگاه‌ها با همان حساب کاربری نیز اتفاق می‌افتد و دیگر نیاز به آرشیو مجدد نیست. نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

منبع: MSPoweruser

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید