قابلیت ارسال تصاویر متحرک گیف در طی پیغام دایرکت به اینستاگرام افزوده شد

قابلیت ارسال تصاویر متحرک گیف در طی پیغام دایرکت به اینستاگرام افزوده شد


شکلک‌های ایموجی راهی مناسب برای بیان احساسات بدون استفاده از کلمات است، اما از آنجایی که برخی در استفاده از آن‌ها دچار مشکل شده و یا قصد انتقال احساساتی فراتر از شکلک‌های موجود را دارند، تصاویر متحرک گیف انتخاب قابل قبولی به شمار می‌روند. همان‌طور که می‌دانید، شبکه اجتماعی اینستاگرام امکان استفاده از تصاویر متحرک گیف را، برخلاف دیگر شبکه‌هایی نظیر تلگرام فراهم نیاورده است، اما محدودیت فوق اکنون به پایان رسیده و پشتیبانی از تصاویر اشاره شده به‌عنوان یک قابلیت به اینستاگرام افزوده گشته است.

توسعه‌دهندگان اینستاگرام در جدیدترین بیانیه خود اظهار داشته‌اند که پشتیبانی تصاویر متحرک از طریق پیغام مستقیم یا همان دایرکت امکان‌پذیر شده است. این بدان معنی است که کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام اکنون از امکان ارسال تصاویر متحرک گیف به یکدیگر در طی گفتگوی خصوصی برخوردار می‌باشند. بر طبق گفته توسعه‌دهندگان شبکه اجتماعی اینستاگرام:

“در هر صفحه گفتگوی خصوصی، بر روی کلید GIF جدید اضافه شده به نوار کامپوزر کلیک و به کتابخانه‌ای از انواع و اقسام تصاویر متحرک گیف فراهم آورده شده توسط پایگاه داده عظیم GIPHY دسترسی پیدا کنید. اکنون کافی است تا در میان تصاویر روز به جستجوی گیف مورد علاقه خود اقدام کرده و پس از یافتن نمونه مناسب برای خنداندن دوستان خود، به ارسال آن مبادرت ورزید.”

گیف

کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام علاوه بر امکان فوق، با استفاده از کلید مربوطه می‌توانند به ارسال گیف‌های کاملاً تصادفی از میان تصاویر متحرک پیشتر جستجو شده نیز اقدام نمایند. قابلیت فوق اکنون به آخرین بسته به‌روزرسانی اینستاگرام افزوده شده و کاربران پلتفرم‌های آندروید و iOS با آپدیت نرم‌افزار خود می‌توانند به ارسال تصاویر متحرک گیف از طریق دایرکت مبادرت ورزند.

منبع: Ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید