قابلیت Incognito Mode به گوگل مپ آمد

قابلیت Incognito Mode به گوگل مپ آمد


به گزارش از یک منبع معتبر که به انتشار اخبار حوزه سیستم عامل اندروید می‌پردازد، اخیرا قابلیت Incognito Mode برای اپلیکیشن گوگل مپ نیز افزوده شده است. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار همراه باشید.

Incognito Mode

قابلیت Incognito Mode پس از مدتی کوتاه برای مرورگر گوگل کروم افزوده شد. این قابلیت به کاربران این دسترسی را می دهد تا بدون اینکه برنامه تاریخچه‌ای را ثبت کند، هر صفحه‌ای را باز کنند و در انتها گزارشی از فعالیت آنها در حساب کاربری و دستگاه باقی نماند. این قابلیت می تواند در صورت فعال بودن، از ذخیره سازی کوکی‌ها نیز جلوگیری کند.

گوگل Incognito Mode را انحصارا برای کروم منتشر نکرد و بلکه پس از مدتی برای سرویس یوتیوب نیز این قابلیت آمد. حال گوگل در آخرین رویداد خود خبر از اضافه شدن این قابلیت را داده و اطلاعاتی نیز درباره آن گفته است. طبق اعلام گوگل، با استفاده از Incognito Mode در گوگل مپ می‌توان هر نقطه‌ای را جستجو کرده و از تمامی امکانات این برنامه استفاده، در انتها این قابلیت مانع ذخیره سازی هر گونه اطلاعات در تاریخچه حساب شما می شود. گوگل در رابطه افزوده است، قابلیت Incognito Mode همانند همیشه با ورود به قسمت حساب کاربری قابل فعال یا غیر فعال سازی است.

منبع: androidpolice

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید