قیمت بیت کوین از مرز 7000 دلار عبور کرد؛ سیگنالی مثبت برای ارزهای دیجیتالی

قیمت بیت کوین از مرز 7000 دلار عبور کرد؛ سیگنالی مثبت برای ارزهای دیجیتالی


حجم معماملاتی بیت کوین طی دو روز اخیر افزایش یافت و شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتالی بودیم، حال بیت کوین از مرز قیمتی 7000 دلار عبور کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

حجم معماملاتی بیت کوین طی دو روز اخیر افزایش یافت و شاهد افزایش قیمت این ارز دیجیتالی بودیم، حال بیت کوین از مرز قیمت 7000 دلاری عبور کرده است.

بیت کوین، ترند موضوعات فناوری و گل سر سبد لیست ارزهای دیجیتالی، طی 24 ساعته اخیر شگفتی و سیگنالی مثبت را برای خود و دیگر آلت کوین‌ها به ارمغان آورده است. بیت کوین از دو روز گذشته شاهد افزایش حجم معمالتی بود و در نهایت، روز گذشته بیت کوین افزایش قیمت سریعی را داشت و در حال حاضر از مرز 7000 دلار نیز عبور کرده است. البته چنین قیمتی برای بیت کوین جالب توجه نیست، زیرا این ارز دیجیتالی چند در اواخر سال گذشته به مرز قیمتی 20,000 دلار نیز نزدیک شد، اما شاهد تثبیت قیمت طولانی و کافی نبود. با این حال، همانطور که از وابستگی شدید دیگر ارزهای دیجیتالی به قیمت بیت کوین مطلع هستیم، از روز گذشته 100 ارز دیجیتالی لیست شده در وب‌سایت CoinMarketCap نیز شاهد افزایش قیمت بودند. در مجموع، بیت کوین با افزایش قیمتی خود توانست یک سیگنالی مثبت را برای بازار ارزهای دیجیتالی تشکیل دهد.

افزون بر تحلیل‌های تکنیکالی که حاکی از افزایش قیمت بیت کوین در بودند، علل‌های دیگری نیز چون موافقیت قانون گذاران آمریکایی برای مبادلات ارزهای دیجیتالی به صورت اوراق بهادار، افزوده شدن چند ارز جدید به لیست کوین بیس (Coinbase)، یکی از بزرگترین صرافی‌های دیجی ارزها و آمدن یک مرکز مبادله تازه برای دیجی ارزها به نام BitBox از سوی کمپانی ژاپنی LINE، بر افزایش قیمت بیت کوین موثر بودند.

بیت کوین در حال حاضر برای آنکه جایگاه 7000 دلاری خود را حفظ کند، به دو چیز نیاز دارد. اول به گوش نرسیدن اخبار منفی در بحث بنیادی و دوم تثبیت قیمت خود. با این حال اگر بیت کوین شامل حال اخبار و اتفاقات بدی مانند محدویت‌های تازه بر اثر قانون گذاری‌های جدید نشود و بتواند در این مقاومت قیمتی 7000 دلاری جایگاه خود را حفظ کند، این ارز دیجتالی می‌تواند به زودی به قیمت‌های بالاتری همانند گذشته خود دست یابد. در غیر این صورت شاهد تکرار روند منفی بازار ارزهای دیجیتالی در سال جاری میلادی خواهیم بود. نظر شما چیست؟ به نظر شما قیمت بیت کوین به بیش از 7000 دلار نیز مجددا خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در وب‌سایت سخت افزار به اشتراک بگذارید.

منابع: CoinmarketCap و techcrunch.com

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید