لپ‌تاپ‌های گیمینگ جدید کمپانی MSI با پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل معرفی شدند

لپ‌تاپ‌های گیمینگ جدید کمپانی MSI با پردازنده‌های نسل هشتمی اینتل معرفی شدند


کمپانی MSI به تازگی سری جدیدی از لپ‌تاپ‌های گیمینگ خود را که از پردازنده‌های نسل هشتمی کمپانی اینتل برخوردار هستند را معرفی کرده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

MSI

کمپانی MSI به تازگی لپ‌تاپ‌های جدید گیمینگ خود را که از پردازنده‌های مرکزی نسل هشتم کمپانی اینتل برخوردار هستند را معرفی کرده است. لپ‌تاپ‌های جدید این کمپانی در سه مدل نسخه جدید GS65 Stealth Thin Gaming ،GT75 Titan با پردازنده سری Core i9 و GE Raider RGB معرفی شده است. علاوه بر این، کمپانی MSI اعلام کرده است که سری جدید لپ‌تاپ‌های جدید GT83 Titan و GT63 Titan با بروزرسانی به برخورداری از پردازنده‌های نسل هشتمی کمپانی اینتل، به سری GP، GL و GV افزوده می‌شوند.

لپ‌تاپ گیمینگ جدید GS65 Stealth ترکیبی از ظرافت و کارایی است. این لپ‌تاپ دارای یک صفحه نمایش با پنل IPS، نرخ بروزرسانی 144 هرتز، زمان پاسخ‌دهی 7 میلی و 82 درصد نسبت صفحه نمایش به بدنه است. از سوی دیگر، این لپ‌تاپ با پردازنده Core i7 نسل هشتمی کمپانی اینتل و کارت گرافیک GTX 1070 برای گیمینگ مجهز شده است. همچنین برای ارائه کارایی و دوام بیشتر، کمپانی MSI قابلیت Cooler Boost Trinity را نیز در طراحی سیستم خنک کننده این لپ‌تاپ پیاده کرده است. طبق گفته کمپانی سازنده، باتری 4 سلولی این لپ‌تاپ امکان استفاده تا 8 ساعت را به مصرف کننده می‌دهد. این لپ‌تاپ در حال حاضر قابل پیش سفارش بوده و تا پایان ماه آوریل سال میلادی جاری قابل تهیه است.

GT75 Titan جدید به عنوان اولین لپ‌تاپ گیمینگ با پردازنده Core i9 سری لپ‌تاپ کمانی اینتل معرفی می‌شود. پردازنده نام برده این لپ‌تاپ دارای شش هسته پردازشی و دوازاده رشته پردازشی است. صفحه نمایش این لپ‌تاپ در دو مدل با پنل IPS است که دارای وضوح FHD (با نرخ بروزرسانی 120 هرتز) و 4K است. کمپانی MSI سه مدل کارت گرافیک GTX 1070 ، GTX 1080 و در نهایت GTX 1070 SLI  را برای این لپ‌تاپ در نظر گرفته است.

سری GE Raider RGB در دو مدل لپ‌تاپ GE63 و GE73 معرفی شده است. هر دو مدل از پردازنده نسل هشتمی اینتل برخوردار بوده که از سری Core i7 این نسل هستند. صفحه نمایش در هر دو لپ‌تاپ، برای هر کدام، در دو نوع مختلف است. لپ‌تاپ GE63 Raider RGB صفحه نمایش 15.6 اینچی با ضوح UHD و در مدل دیگر آن مجددا صفحه نمایش 15.6 اینچی، اینبار با وضوح FHD و نرخ بروزرسانی 120 هرتز بکار رفته است. لپ‌تاپ GE73، با دو صفحه نمایش در اندازه 17.3 اینچی با وضوح UHD و در مدل دیگر همراه با وضوح FHD و نرخ بروزرسانی 120هرتز همراه می‌باشد. پردازشگر گرافیکی نیز برای هر دو لپ‌تاپ، در دو مدل GTX 1070 و GTX 1060 نسخه 6 گیگابایتی در نظر گرفته شده است.

منبع: TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید