لیست عناوین پرفروش هفته در استیم

لیست عناوین پرفروش هفته در استیم


کمپانی ولو این هفته نیز یک لیست از ده عنوان پرفروش هفته خود از فروشگاه استیم را منتشر کرده است که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهد شد. در ادامه با وب‌ سایت سخت افزار همراه باشید.

 استیم

امروزه کمتر کسی یافت می‌شود که نام استیم را نشنیده باشد. نرم افزار استیم در ابتدا در سال 2002 توسط استدیو صاحب نام Valve (معرفی) معرفی و شناخته شد که پس از یک سال، استیم به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت. این نرم افزار در ابتدا برای خرید بازی ها مورد استفاده قرار می گرفت و و هیچ امکانات دیگری برای آن وجود نداشت اما در حال حاضر استیم یک نرم افزار با انبوهی از امکانات مورد نیاز گیمرها است. کمپانی ولو هر هفته طبق گزارشات از استیم، لیستی از ده عنوان پرفروش در این فروشگاه را منتشر می‌کند.

لیست منتشر شده این هفته به صورت زیر است که شاهد در صدر جدول قرار گرفتن عنوان Shadow of the Tomb Raider هستیم. دو عنوان پابجی و MONSTER HUNTER: WORLD نیز به ترتیب جایگاه دوم و سوم عناوین پرفروش در استیم را برای هفته گذشته داشتند. از سوی دیگر، شاهکار پرفروش و محبوب راکستار، بازی GTA V نیز همانند همیشه در این لیست مشاهده می‌شود. طبق اعلام استیم، لیست ده عنوان پرفروش این هفته به صورت زیر است.

Shadow of the Tomb Raider PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS MONSTER HUNTER: WORLD SCUM NBA 2K19 Assetto Corsa Competizione Shadow of the Tomb Raider – Season Pass Two Point Hospital Grand Theft Auto V DRAGON QUEST XI: Echoes of an Elusive Age – Digital Edition of Light

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید