لیست مورد انتظارترین عناوین در ژاپن منتشر شد؛ Final Fantasy 7 در جایگاه نخست

لیست مورد انتظارترین عناوین در ژاپن منتشر شد؛ Final Fantasy 7 در جایگاه نخست


لیست مورد انتظارترین عناوین در ژاپن منتشر شد؛ Final Fantasy 7 در جایگاه نخست

اشتراک گذاری این مطلب

طبق آخرین اخبار گیمینگ، عنوان Final Fantasy 7 همچنان در رتبه نخست مورد انتظارترین بازی‌های ژاپن قرار دارد و از قرار معلوم این لیست به تازگی کمی تغییرات را نیز به خود دیده است. در ادامه این مطلب با رسانه سخت افزار ایران همراه باشید.

Final Fantasy 7

بارها و بارها Famitsu لیست‌هایی مربوط به مورد انتظارترین عنواین ژاپن را منتشر می‌کند که حاصل از رای‌‌های بدست آمده از سوی گیمرها است. در تازه‌ترین‌ها دیده می‌شود که Final Fantasy 7 Remake همچنان جایگاه نخست را برای خود دارد. این بازی یک نسخه بازسازی شده از عنوانی به یاد ماندی است که شخصیت کلود استرایف (Cloud Strife) در آن با آن شمشیر بزرگ و قدرت حیرت انگیزش مجددا دیده خواهد شد. از سوی دیگر، پس از این عنوان محبوب، بازی Pokemon Sword/Shield حال به رتبه نخست این لیست رسیده است. لیست منتشرده شده به شرح زیر است:

  • 1. [PS4 Final Fantasy VII Remake – 869 votes 2. [NSW Pokemon Sword/Shield – 602 votes 3. [NSW Dragon Quest XI S – 576 votes 4. [NSW Animal Crossing – 504 votes 5. [NSW Fire Emblem: Three Houses – 484 votes 6. [PS4 Days Gone – 411 votes 7. [PS4 Monster Hunter World: Iceborne – 389 votes 8. [PS4 Code Vein – 366 votes 9. [PS4 To All Mankind – 353 votes 10. [PS4 Project Sakura Wars – 336 votes

در این لیست عنواینی قابل اشاره‌ای همچون Days Gone در جایگاه پنجم و Monster Hunter World: Iceborne در جایگاه هفتم دیده می‌شوند.

منبع: GamingBolt

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید