مادربرد TUF B360M-Plus Gaming S توسط ایسوس معرفی شد

مادربرد TUF B360M-Plus Gaming S توسط ایسوس معرفی شد


ایسوس مادربرد میان رده سری TUF Gaming با چیپست B360M را معرفی کرد. همراه سخت افزار باشید.

ایسوس امروز یک مادربرد از سری مادربردهای TUF Gaming را با نام TUF B360M-Plus Gaming S معرفی کرد. همانطور که از چیپست به کار رفته در مادربرد نیز مشخص است، این مادربرد دارای سوکت LGA1151 است. اتصال برق نیز micro-ATX بوده و طرح های زرد و طوسی نیز روی PCB دیده میشود.

برای اتصال برق مورد نیاز پردازنده به مادربرد از سوکت معمول EPS هشت پینی استفاده شده است که در نهایت برق CPU از طریق یک VRM 7 فازی به CPU میرسد. این مادربرد 4 اسلات DDR4 دارد. همچنین علاوه بر یک اسلات تقویت شده PCI-Express 3.0 x16، دو اسلات PCI-Express 3.0 x1 نیز به چشم میخورد. اتصالات M.2 نیز شامل 3 عدد M.2 نوع PCIe است.

برای نصب درایوهای ذخیره سازی SATA، ایسوس 6 پورت را در نظر گرفته است. کنترلر شبکه نیز توسط کمپانی سازنده چیپست مادربرد، یعنی اینتل ساخته شده است و مدل آن i219-V است. ایسوس اما برای چیسپت صدا به سراغ یک تراشه پایین رده از Realteek رفته و ALC887 را برای این منظور کافی دانسته است. البته همین تراشه میتواند 6 کانال خروجی را در اختیار کاربر قرار دهد.

اتصالات USB شامل 2 پورت USB 3.1 gen 2 که هر دو type-A هستند، میشود. علاوه بر این دو پورت، 4 پورت USB 3.1 gen 1 نیز وجود دارد که سه تای آن نوع A و دیگری نوع C هست. البته نباید اتصالات USB 3.1 gen 1 و USB 2.0 را که ایسوس برای پنل جلویی در نظر گرفته است را از یاد برد.

در گوشه بالا و راست مادربرد LED های RGB به چشم میخورند، همچنین یک هدر RGB چهار پینی نیز وجود دارد که توسط نرم افزار Aura Sync RGB قابل کنترل است.

منبع TechPowerUp

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید