مایکروسافت اپلیکیشن Windows Insider را برای تمام پلتفرم‌ها توسعه می‌دهد

مایکروسافت اپلیکیشن Windows Insider را برای تمام پلتفرم‌ها توسعه می‌دهد


کمپانی مایکروسافت در جریان کنفرانس Ignite 2018 خود اعلام کرد که در حال کار بر روی یک اپلیکیشن Windows Insider جدید است. این اپلیکیشن ممکن است یک اپ پیش‌رونده مبتنی بر وب یا به اختصار PWA  باشد. با سخت‌افزار همراه باشید.

اپلیکیشن جدید Windows Insider PWA مایکروسافت احتمالا به همراه یک حالت ویژه Dark Mode ارائه خواهد شد. این حالت اساسا یک تیم با رنگ‌بندی تیره می‌باشد که ظاهرا به عنوان تم پیش‌فرض اپلیکیشن نیز انتخاب شده است. اپ جدید ویندوز اینسایدر تمامی محتوای مرتبط با طرح اینسایدر را به کاربران ارائه می‌کند. این اطلاعات شامل پست‌های بلاگ، پادکست‌ها و موارد دیگر خواهد بود.

Windows Insider

کمپانی مایکروسافت قصد دارد چند بخش جدید را نیز به اپلیکیشن Windows Insider اضافه کند که کاربران از آن قسمت بتوانند اطلاعاتی در خصوص بیلدهایی که برای اینسایدرز ارائه شده‌اند و همچنین فعالیت‌های اخیر کاربر در طرح اینسایدر را مشاهده نمایند.

انتظار می‌رود این اپلیکیشن تعامل مناسبی را بین کاربران و تیم‌های مایکروسافت برقرار کند تا مسائل و مشکلات مرتبط با طرح اینسایدرز و سیستم عامل ویندوز را به شکل بهتری برطرف نمایند. همان‌طور که گفته شد این یک اپلیکیشن پیش‌روند مبتنی بر وب بوده و کاربران قادرند آن را از روی هر دستگاهی اجرا کنند، بدین ترتیب همواره با اعضای طرح اینسایدرز در ارتباط خواهند بود.

همچنین متوجه شدیم که اپلیکیشن Windows Insider یک پلتفرم متن‌باز خواهد بود و سایر توسعه‌ دهندگان نیز می‌توانند به کدها و نحوه توسعه آن دسترسی داشته باشند.

هنوز مایکروسافت در خصوص تاریخ انتشار این اپلیکیشن حرفی نزده اما باتوجه به اینکه این اپ در مراحل نهایی توسعه قرار دارد انتظار می‌رود به زودی شاهد انتشار آن باشیم.

منبع: windowslatest

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید