مایکروسافت بزودی نسخه جدیدی از سرفیس پرو 6 عرضه می‌کند

مایکروسافت بزودی نسخه جدیدی از سرفیس پرو 6 عرضه می‌کند


بنا بر آخرین اخبار منتشر شده در حوزه فناوری، کمپانی مایکروسافت قصد دارد تا نسخه جدیدی از سرفیس پرو 6 را عرضه کند. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

سرفیس پرو

پس از اینکه شرکت مایکروسافت دو سال صبر کرد تا نسخه ارتقا یافته سرفیس سال 2015 را عرضه و پس از 16 ماه دیگر نسخه جدیدی از تبلیت 2 در 1 نام آشنای سری 2017 را معرفی کند، گفتن زمان عرضه نسخه جدید سرفیس پرو 6 چندان راحت نیست. منابع آگاه اعلام کردند که این نسخه جدید ابتدا در ایالات متحده آمریکا روانه بازار خواهد شد.

تا به اینجا تمامی اطلاعات حاکی از این است که سرفیس پرو 6 از نظری ظاهری هیچ گونه تغییری را نخواهد داشت و نسخه جدید تنها از سخت افزاری قدرتمندتر برای کارایی بیشتر برخوردار خواهد بود. با این حال یک محصول جدید از سوی مایکروسافت روانه بازار می‌شود که از نظر کارایی با مدل‌های میان رده تفاوت قابل اشاره‌ای خواهد داشت. در توضیح این موضوع می‌توان گفت که به نقل از منبع فون‌ارنا، میزان حافظه اصلی رم در نسخه جدید به 16 گیگابایت خواهد رسید که به تنهایی یک ویژگی چشمگیر است. از سوی دیگر، توان پردازش مرکزی نیز بر عهده یکی از مدل پردازنده‌های سری Core i5 شرکت اینتل در دسته بندی محصولات قابل حمل خواهد بود.

سرفیس پرو 6 در نسخه جدید از 256 گیگابایت حافظه ذخیره سازی برخوردار بوده که از نوع SSD است. به کارگیری درایوهای حالت جامد (SSD) در هر نوع سیستم مسبب افزایش کارایی، سرعت انتقال داده و حتی در نهایت افزایش تجربه کارایی مطلوب خواهد شد. این محصول که از نظر مایکروسافت قیمتی زیادی ندارد، 1400 دلار خواهد بود. گفتنی است، مدلی از سخت افزار مشابهی برخوردار بوده و تنها تفاوت آن مربوط به هشت گیگابایت حافظه اصلی رم است، قیمت 1200 دلاری دارد. منبع: phonearena

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید