مایکروسافت Office 2019 را برای ویندوز و مک منتشر کرد

مایکروسافت Office 2019 را برای ویندوز و مک منتشر کرد


کمپانی مایکروسافت به طور رسمی مجموعه نرم‌افزاری Office 2019 را برای کاربران سیستم عامل‌های ویندوز و مکینتاش منتشر کرد. نوزدهمین نسخه از این مجموعه نرم‌افزاری محبوب و البته بسیار کاربردی تمام ویژگی‌هایی که مایکروسافت در طی چند سال اخیر به سرویس Office 365 خود افزوده بود را دارا می‌باشد.

به همین دلیل آفیس 2019 برای کاربران و کسب‌وکارهایی که هنوز برای سرویس Office 365 ثبت نام نکرده‌اند یک گزینه ایده‌آل محسوب می‌شود. این نسخه از آفیس برای برنامه‌های ورد، پاورپوینت، اکسل، آوت‌لوک، پراجکت، پابلیشر، اکسس و ویزیو بروزرسانی‌های مختلفی را به همراه دارد.

مایکروسافت مجموعه نرم‌افزاری Office 2019 خود را از امروز برای مشتریانی که به لایسنس چندکاربره و تجاری آن نیاز دارند، در دسترس قرار داده و کاربران و سازمان‌های دیگر در هفته‌های آینده امکان تهیه این مجموعه نرم‌افزاری را خواهند داشت.

Office 2019

کمپانی مایکروسافت اعلام کرده که آفیس 2019 به صورت One-Time ارائه شده و در آینده هیچ نوع بروزرسانی را دریافت نخواهد کرد. این غول ردموندی قصد دارد کاربران را مجاب به ثبت نام در سرویس آفیس 365 نماید. در واقع کاربرانی که هنوز آفیس 365 را تهیه نکرده‌اند با دیدن امکانات و ویژگی‌های آن در Office 2019 احتمالا متقاعد می‌شوند تا در این سرویس ثبت نام کنند.

مایکروسافت برای پر کردن این فاصله زمانی فعلا مجموعه نرم‌افزاری جدیدش را ارائه نموده است. به گفته این کمپانی ویژگی‌های جدید به صورت ماهیانه برای سرویس Office 365 ProPlus منتشر می‌شوند.

در آفیس 2019 ویژگی‌های مرتبط با قلم‌های لمسی بهبود یافته‌ و ابزارهایی آموزشی مانند Read Aloud و Text Spacing در نظر گرفته شده تا کاربران به شکل آسان‌تری با محتوای خود ارتباط برقرار کرده و آن را به فرمت موردنظرشان درآورند.

اگرچه Office 2019 در آینده هیچ ویژگی یا بروزرسانی جدیدی دریافت نمی‌کند اما مایکروسافت وعده داد در آینده‌ای نه چندان دور نسخه‌ای عادی از این مجموعه نرم‌افزاری کاربردی و محبوب را روانه بازار خواهد کرد.

منبع: ubergizmo

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید