مشخصات بیشتری از پردازنده‌های Intel Core 9000 منتشر شد

مشخصات بیشتری از پردازنده‌های Intel Core 9000 منتشر شد


طبق آخرین اخبار از دسته سخت افزار، به تازگی مشخصاتی از فرکانس پردازشی پردازنده‌های آتی کمپانی اینتل منتشر شده است. در ادامه این مطلب با سخت افزار همراه باشید.

پردازنده‌هایپردازنده‌های

اسلایدهای جدیدی به تازگی منتشر شده که فرکانس پردازشی دو پردازنده Core i9-9900K و i7-9700K را در حالت توربو نشان می‌دهد و از سوی Benchlife به بیرون درز پیدا کرده است. پردازنده Core i7-9700K دارای هشت هسته پردازشی و هشت رشته پردازشی (ترد) است. طبق اسلایدهای جدید منتشر شده، این پردازنده در حالت توربو با فعال بودن یک هسته پردازشی فرکانسی معادل 4.9 گیگاهرتز را خواهد داشت. از طرفی دیگر، این پردازنده از حداکثر فرکانس 4.6 گیگاهرتز در حالت فعال بودن تمامی هسته‌ها برخوردار می‌باشد.

پردازنده i9-9900K، پرچمدار نسل نهم  از پردازنده‌های Core i کمپانی اینتل که بزودی شاهد عرضه آن خواهیم بود، از هشت هسته پردازشی و شانزده رشته پردازشی برخوردار است. طبق اسلایدهایی که به آنها اشاره داریم، این پردازنده در حالت فعال بودن یک تا دو هسته آن، فرکانس پردازشی معادل 5 گیگاهرتز را خواهد داشت. در صورت فعال بودن تمامی هسته‌ها این پردازنده در صورت فعال بودن فناوری توربو بوست اینتل، فرکانس پردازشی تا 4.7 گیگاهرتز را خواهد داشت.

پردازنده‌های

از طرفی دیگر یک اسکرین شات از مقایسه دو پردازنده i5-9600K و i7-9700K منتشر شده است. در این اسکرین شات می‌توان به دریافت 36.8٪ درصد نمره بهتر برای پردازنده 9700K در بخش فیزیک تست 3DMark Fire Strike Ultra اشاره داشت.

 

منبع: VideoCardZ

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید